Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan sz**jam le ha mögöttem...

Hogyan sz**jam le ha mögöttem tolnának le az útról? Azt mondják ne foglalkozzak a tolós barmokkal!

Figyelt kérdés

Nem tudom, de idegesít, hogy a tükörben látom, hogy tolnak nagyon. De nem vagyok csiga! 30 as táblánál 40 el megyek, de jön mögöttem néha már 1-2 méterrel jönnek, és kanyarodásnál is a seggemben vannak, meg a félig szembe sávban kanyarodnak, miközben én rendesen a vonalon belül!


Szóval nem tartom fel, de mégis, ha 70el mennék, 30 helyett, szerintem akkor is a seggembe jönne 1-2!


Azt mondta több ismerősöm, akik tapasztalt vezetők 10-20 éve vezetnek, hogy szarjam le őket! Majd be belém jönnek, akkor lehet kiszállni, és anyázni!


De valahogy idegsít! Mindig nézem a tükröt, és idegesít, hogy egy másik autó szélvédőjét látom mögöttem 1-2 méterrel!

Olyan érzés, mintha direkt le akarnának tolni, meg rákergetni a fára!


Hogy szarjam le, hogy vannak ilyen barmok?



2014. jan. 23. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Le kell szarni őket.

Én néha rá szoktam lépni a gázra, eltávolodok tőle, majd fék nélkül lassítok, és mikor látom, hogy megint belejön a seggembe, megvillantom a féklámpámat. Bunkókkal nem lehet mit tenni. Le kell őket magasról...

2014. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

''Hova sietsz,a k**va anyád!''

De amúgy semmi értelme,sokkal előbbre nem jutnak.

Tenni ellene nem tudsz,te ne legyél ilyen.

Viszont a másik fele se legyél,amikor 50-es táblánál

30-al megy. Az is veszélyes,és idegesítő.

2014. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Velem is volt már ilyen... Ilyenkor megmondom őszintén azt szoktam csinálni, hogy hiába zöld előttem a lámpa és mindjárt átérnék, helyette finoman fékezek és megállok. Át is vált a lámpa. A kezemet pedig kiteszem és csóválom az ujjamat, hogy na ezt nem szabad. Eddig mindig megértették. De ezt tényleg akkor szoktam mikor már annyira baromira rám jönnek.


Eddig hasznos volt. Utána még el is ment mögülem másik sávba, vagy hirtelen megtanult követési távolságot tartani. Szóval eddig nem volt gond, de azért a rosszabb tanulóknak mindig tartok egy viperát a kocsiban

2014. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lelassítok, amíg megelőz. Ha épp nem tud előzni, az ő baja. Mentem már végig 15-tel egy falun, mert a kamionos szerint 2 méter a megfelelő követési távolság 50-nél. Nekem fontosabb a biztonságom, mint az ő sietsége.
2014. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is rohadtul idegesít, pedig 10 éve van jogsim. Ilyenkor fel szoktam venni a bizonytalan kezdő vezető stílust. Ok nélkül aprókat fékezgetek, mint aki nem tudja merre is akar menni. Általában beválik, de ha mégsem, akkor elkezdem villogtatni a hátsó ködlámpát. Ha ez sem segít, akkor amint tudom, inkább elengedem a barmot, mert jobb a békesség.
2014. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy lassítok. Leveszem a lábamat a gázról. Gyorsítani azért nem érdemes, mert nincs az a sebesség, amin ne jönne utánad.

Ha nagyon bunkó, akkor rányomom a ködlámpát. De hagyom, hadd menjen az útjára a büdös bunkója.

2014. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

TEMPOMAT!


Az összes ilyen köcsögre az a megoldás, hogy a megengedett sebbesség 15 % -ra benyomom a tempomatot és mindenki bekaphatja

2014. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a fékezgetés, lassan menés a megoldás. Az ilyen sietős bunkó úgyis hamar meg fog előzni, akár szabálytalanul is, csak ne kelljen mögötted cammognia (30-as táblánál 20-szal).

És ne idegeskedj ilyesmin. Hagyd az ilyen barmokra az agyvérzést...


(Jó tanács: ne menj 30-as táblánál 40-nel, mert én már kaptam 30ezres csekket, mert 42-vel mentem...)

2014. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha lassan mész direktbe tutira lenyomnak az útról..

Folytasd utad a saját tempódba azt javaslom.. Ha már nyomaszt akkor villant egyet az indexel hogy előzzön meg ha így siet hogy 5centire rád áll..

Milyen autóval jársz??

2014. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nincs kiírva valami az ablakba hátul? :D

Lehet azt olvassák..

2014. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!