Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bunkón vezetek szerintetek?...

Bunkón vezetek szerintetek? Valaki nyakon fog b***ni egyszer?

Figyelt kérdés

Sokszor nincs ekdvem megállni, és inkább besorolok gyorsan, mint hogy megáll

ás, index.. és talán beengednek!


De hülye nem vagyok, azért a 90el repesztő autó/kamion/motors elé nem mennék át!


Annyi szokott lenni, hogy sávot váltok, és a mögöttem lévőtől egyből elnézést kérek jelezve az elakadás jelzővel!

Vagy vannak az elfogyó sávok, és végig megyek rajta gyorsan, és a végén be más elé! Ilyenkor is elnézést kérek!

Vagy nekem kellene megállnom mert parkoló autó az út szélén, de kicsit gyorsítok, és a szembe jövőnek villantok, hogy ne haraudjon!


Szóval ez pofátlan vezetési stílus szerintetek? Nem vágo be senki elé, hogy padlófékezzen, egyszerűen, csak kicsit el kell venniük a gázról a lábukat, és bocsánatot kérek!


Azt mondta haverom, egyszer valaki nyakon fog vágni, ha valakinek rossz napja lesz!



2014. jan. 30. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem udvarias, az biztos. Nyakon vágni nem fognak, mert nem fog senki megállni, de ismét erősíted a közlekedési kultúra nemlétét... Pedig annyian küzdünk egy kis közlekedési kultúráért...


Spec ha én sietek, és így bejössz elém, neked is megyek, mert az én autóm kibírja, és nem lesz baja tőle. De alád betolom a hátsóhidat....

2014. jan. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!