Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőr megállított ma...

A rendőr megállított ma sötétedéskor hogy miért nincs lámpám, pedig ezért direkt a járdán mentem és fényvisszaverőm volt .13/f? Többi lent

Figyelt kérdés
Pont a k_rva zsarunak velem kell foglalkoznia . Bezzeg amikor a mamámhoz betörtek ugyanezek a szerencsétlenek nem tudták elkapni őket . Meg mondja nekem ha nincs lámpám el fognak ütni . De istenem a járdán . Bezzeg amikor a romák jönnek a furgonjukkal 80-nal meg sem álítja pedig az úton már többször is majdnem elütöttek . Az meg ha elütnek akkor max megsérülök vagy meghalok ( kicsit dekadens vagyok ) és ezzel munkát adok neki sőt ha meg meghalok elöbbréb kerül a munkaerőpiacon
2014. márc. 20. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes vagy nagyon.
2014. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Járdán kerékpározásért kaphattál volna 1 csekket kisfiú... örülj hogy megúsztad... Lámpa is kötelező...

Felesleges lázongni...

ui: nem a járőr feladata felderíteni a betörést stb. azért vannak a nyomozók :)

2014. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sinead ***** válasza:
0%
Én is így jártam évekkel ezelőtt. Gondoltam ha a kisutcákon, járdákon csapatok végig mellényben akkor nem vesznek észre. Ló..szt két nap múlva jött a figyelmeztetős levél, rajta a nevemmel, hogy többet ilyen elő ne forduljon.
2014. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Összefoglalva:

-vegyél egy k!rva lámpát

-ne lázadozz, ha nincs igazad

-ne bringázz a járdán, vagy ha muszáj, akkor kussban, nincs csengetés, szlalomozás, száguldozás

2014. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Erröl annyit hogy ahol lakok a fél város a járdán megy . Pád hétig volt lámpám de lelopták a tartóját a bicajról (a lámpát nem mert azt leszedtem de a tartót csavar tartja )
2014. márc. 20. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom a cigókat kevésbé szeretik vegzálni, mert jön a kiscsalád meg a jogvédők.
2014. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 - ja, ahogy az állatvédők sem a full bőrruhát viselő motorosokba kötnek bele, hanem a bundás nénikbe...


K_rva vagy sem, a kerékpárnak vannak kötelező tartozékai: ha bringázni szeretnél, akkor azokkal szereld fel a drótszamarat.

Én gyerekkoromban ezt úgy csináltam, hogyha megláttam sötétben a kmb-s autót (körzeti megbízott a még nálam is fiatalabbak kedvéért), akkor pánikszerűen leugrani és tolni a kerékpárt - gyalogos vagyok, azért tolom mert nincs még rajta lámpa, de becsszó hogy a jövő héten már lesz...

2014. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy egy ideje már a ruházatra is lehet rakni a lámpákat, ez esetleg megoldás lehet arra, hogy leszedik a tartót.
2014. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

9:


Én úgy tudom, hogy rakhatsz mostmár magadra is lámpát, DE attól még a biciklin is kell lennie.

2014. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Napkiraly ***** válasza:
53%
Olcsón megúsztad. Én felpofoznám az összes lámpa nélküli biciklist. Nyomod neki éjjel a külterületen,aztán ott teker,és nem érti miért tülkölöd le. Pofán kéne vágni, hogy beessen az árokba aztán ott gondolkozzon, hogy megér-e az élete egy száz forintos lámpát
2014. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!