Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha adott nap, adott területre...

Ha adott nap, adott területre papír szerint nincs traffipax kivezényelve, akkor azon a szakaszon gyakorlatilag biztosan nem fognak mérni?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélyem, hogy éjszaka, lakott területen traffiba futottam, ha a rendőrség honlapjáról letölthető kivezénylési tervben adott napra nem írnak ellenőrzést arra a szakaszra?

2014. ápr. 4. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az csak terv, bármikor eltérhetnek tőle
2014. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott azokon a helyeken tuti, hogy lesznek ha nem jön semmi közbe de ettől függetlenül mérhetnek máshol is.
2014. ápr. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hehe, micsoda naivitás :) Sok értelme nem lenne az ellenőrzésnek, ha mindenki tudná, mikor és hol kell rá számítani. Ennek megfelelően sebességmérésre bárhol, bármikor számíthatsz, manapság már éjszaka is. Éjjel lakott területen amúgy sem árt az óvatosság, mert hiába üresek az utcák, egy-egy részeg csak elő-előtántoroghat az árokból és akkor magyarázhatod, hogy "Bíró úr, én csak nyolcvannal mentem"
2014. ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90% az esélyed. A terv az cska terv, ráadásul -ha Budapestről van szó- akkor az csak a alosztály műszereit tartalmazza, a kerületi sajátokat NEM!
2014. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Végül is egyáltalán nem biztos, hogy traffipaxot láttam. Kisteherautó (opel vivaro, vagy hasonló) állt az út mellett egy placcon, az útra merőlegesen, attól egy jó 10 méterrel beljebb. A fülkében égett a világítás, ezért is figyeltem fel rá. Máskor is megállnak ott autók, lehet csak paranoia, lehet, hogy szívás. :)
2014. ápr. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!