Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kis koccanás parkolóban....

Kis koccanás parkolóban. Lehetnek következményei?

Figyelt kérdés
Parkolóba akartam beállni és kicsit ferde lett, persze nekem korrigálni kell előrébb mentem nagyon lassan, és kb úgy 5 km/h-val koccantam egy autóval szerencsére nem keletkezett semmi kár, még karcolás se mivel a másik autónak vonóhorga volt, azon se látszott semmi nyom..az eset után otthagytam az autót, elvégeztem a dolgomat és mentem..nem nagy dolog, de mégis aggódok

2014. ápr. 5. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem keletkezett kár akkor nincs semmi.

Másképp viszont előfordulhat, h volt tanú, kamera stb, ami alapján elővesznek.

2014. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem láttam rajta semmi nyomot..ha lenne is a vonóhorgon 1-2 karcolás hát én magamból indulok ki, de nem csinálnék belőle ügyet, de azért egy kicsit elvette a kedvem a vezetéstől ez a kis incidens
2014. ápr. 5. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj.
2014. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenesetre gerinces ember ilyenkor is otthagy egy fecnit a másik kocsi szélvédőjén a nevével, telefonszámával, hátha nem vett észre valamit.


Persze hogy ezt hányan teszik meg, az más kérdés...

2014. ápr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!