Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Yamaha Aerox - féklámpa,...

Yamaha Aerox - féklámpa, indítás, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az,hogy alapjáraton a hátsó lámpa ég,viszont ha fékezek valamelyik fékkel, nem kéne erősebben világítania a hátsó lámpának?

A másik,hogy a robogó indításához be kell húzni valamelyik féket(valahol olvastam,hogy anélkül nem indul a motor)?

(sajnos nem tudom kipróbálni,mert jelenleg van 1-2 kisebb baja).


Köszönöm!



#Aerox #Yamaha fék
2014. ápr. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb robogón be kell húzni az egyik féket. Általában a hátsót.


Természetesen, ha fékezel kéne a féklámpának világítania. Ha nem teszi, valami baj van ott amit sürgősen javítani kell, mert rohadt veszélyes.

2014. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a macska ott van elásva, hogy azt írod, alapjáraton világít a hátsó lámpa. Szerintem ha fixre van kötve, az elsőnek is kéne világítania.


Szerintem be van ragadva a féklámpa kapcsoló / egyéb elektronikai gebasz van, és a FÉKlámpád világít állanódan. Ezért nem látod szerintem a változást, ha húzod a féket.

2014. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gyújtásnál is van hátsó világítás,de első nincs.

Alapjáraton van már első lámpa világítás,de a hátsó ugyanúgy világít.fékezésnél is ugyanúgy.


Akkor ez féklámpa kapcsolós dolog lesz?

2014. ápr. 23. 23:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Duda,index,minden megy normálisan, ilyenekkel nincs gond.
2014. ápr. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!