Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy képes valaki levizsgázni...

Hogy képes valaki levizsgázni kreszből, ha annyi esze nincs, hogy 1 biztonsági övet bekapcsoljon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A "biztonsági öv" nem véd meg, jól eltöri a bordákat azok pedik széttépik a belső szerveket, erre jó az öv, én soha nem kapcsolom be és nem is áll szándékomban."


Akad pár ismerősöm aki már karambolozott és megúszta karcolásokkal, pedig be volt kötve. Akadt egy két totálkár is.

Attól, hogy neked egyszer mákod volt, az nem azt jelenti, hogy legközelebb is az lesz. A fizika az nálad is ugyanúgy működik, mint a többieknél. :D

2014. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A "biztonsági öv" nem véd meg, jól eltöri a bordákat azok pedik széttépik a belső szerveket, erre jó az öv, én soha nem kapcsolom be és nem is áll szándékomban." 

Ahhaa, na jó, szerinted rosszabb az amikor egy ERRE A CÉLRA KIALAKÍTOTT !!!MEGNYÚLÁSRA KÉPES!!! (KÜLÖNBEN LEHETNE ACÉLSODRONY IS )ROSTSZÖVEDÉK MELY ÜTKÖZÉSNÉL ENGEDI , HOGY A TEST EGY BIZONYOS SZINTIG MÉG LASSULJON(ENERGIÁT VESZÍTSEN) ROSSZABB MINT AMIKOR AZON A KI++++OTT SZÉLVÉDŐN KIPRÉSELŐDSZ.Hát gratXD

De ha ettől félsz egyszerű a megoldás kivágod a gyári övet és beszerelsz egy 8 ponton rögzített biztonsági övet+motoros protektoros ruhába öltözöl

2014. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kötheted magad 10 pontban is ha 100 kmh-vel egy kamion alá kerülsz !! Oly mindegy akkor !!
2014. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Itt most a biztonsági övről kérdeztek,nem pedig a figyelmetlenségről.
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Máskülönben én se vagyok oda a hárompontos "bordatörőkért". De hát ha még ezt se tudják sokan bekötni,akkor aztán képzelheted mi lenne egy 4esnélXD
2014. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!