Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennél, ha ülsz a kocsiban...

Mit tennél, ha ülsz a kocsiban a parkolóban, és a melletted lévő ember kiszállás közben neki vágja az ajtaját a kocsidnak? Fel kellett volna háborodnom?

Figyelt kérdés

Üdv, a tesóm kocsijában ültem, vártam hogy jöjjön, mert csak beugrott a boltba mikor egy kb 40es nő beállt mellém, és kiszállás közben izomból kib..zta az ajtaját neki csapva tesóm kocsijának. És még rám is nézett és semmi bocsánat, sajnálom, úristen mit tettem! " nemakartam hinni a szememnek.

Annyira meglepő volt, hogy meg se tudtam szólalni!

A kocsinak nem lett baja, de ez bunkóság nem?


Mit kellett volna tennem? Szólni kellett volna, hogy" Nem tud vigyázni ba..za meg??? " vagy akkor lehet még rá veri az ajtót párszor?


Te mit tennél, ha benne ülsz a kocsiban a parkolóban, és valaki kiszállással neki cseszi az ajtót a kocsidnak?

17/f



2014. máj. 14. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de általában mindig elmennek az emberek, ha belenyitják vagy rosszabb esetben még meghúzzák.

Így sok mindent nem lehet tenni.


Ha benne ülnék a kocsiban és ez történne, nyilván szólnék az embernek, de erre mondom annyi az esély, mondhatni nulla.

2017. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!