Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bunkóság ablakmosóval jelezni...

Szelepke kérdése:

Bunkóság ablakmosóval jelezni annak, aki 2 m-es követési távolságot tart 90-es tempónál?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Pesten nyáron megjelennek az ablakmosók, de én lekoptatom őket az én zsebemből pénzt nem húznak ki.
2014. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem szokás tovább ingerelni az ilyen suttyókat. Inkább lassíts, aztán hadd menjen.
2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem nevezném annak, lekopni nem fog, max a te ablaktisztítód fogy el. Egyszerűbb egy enyhe fékezés, hogy az autó ne lassuljon de a féklámpa fölvillanjon. Vagy lemarad vagy azonnal megelőz. De nem mer majd a seggedben kocsikázni ha folyton fölvillan a féklámpád.
2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
húzodj le szélre amennyire csak tudsz hogy el tudjon menni melletted és ne zavard a haladásban.
2014. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
az ilyeneknél ijesszél be a hátsó köd lámpával :)
2014. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

én lámpánál koccoltam le az előttem tötymörgő opelost, automata kocsim van tic-tacot vettem be közbe láttam zöld a lámpa elszálltam a fékről csak a bamba előttem lévő nem bírt elindulni és meglöktem, de csak annyi volt hogy rámintett én meg jeleztem hogy bocsi.

aztán ennyi, ki se szállt pattogni, lehet látta hogy nagy darab BMW-s vagyok és nem kereste a bajt :)

2014. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem is értem! Hogyan lehet ablakmosóval "jelezni"?
2014. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

"lehet látta hogy nagy darab BMW-s vagyok és nem kereste a bajt :)"


Inkább egy öntelt trotli vagy a tucatsz.rodban.

Örülj, hogy nem hívott rendőrt, bár amilyen kemény csávó vagy, biztosan azt is elhajtottad volna.

2014. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát az aligha zavarná nagyon hogy a szélvédőjére megy pár csepp. Már ha oda megy.

Pár napja egy Land Rover-es jött végig mögöttem vagy 1-2m-re. Hát a kis Suzukiból a hűtőrácsán meg a LandRover emblémán kívül mást nem láttam(najó, de a lökhárítója tetejéből egy kicsit). Az még a ködlámpát se vette volna észre, nemhogy az ablakmosót...

2014. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én hátsó ködlámpával vagy féklámpa-felvillantással jelzek inkább, ezt sokkal többen értik, mint az ablakmosózást. A többségnek átmegy az üzenet, a maradék csökött agyúnak meg az ablakon kinyújtva kell "lassíts" jelzést adni. Ezt persze nem okvetlenül értik, mmert ahhoz a KRESZ-t is ismerni kellene, de lemaradnak, mert nem vágják, mi lesz a következő lépésem.
2014. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!