Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bunkóság ablakmosóval jelezni...

Szelepke kérdése:

Bunkóság ablakmosóval jelezni annak, aki 2 m-es követési távolságot tart 90-es tempónál?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Féklámpa a leghatásosabb. Meg egy másik módszer amit egyszer itt olvastam a gyakorin, és városban már volt szerencsém használni is. Ha a mögötted jövő nem tudja a sebességedhez igazítani a követési távolságát akkor igazítsd te a sebességed a mögötted jövő által beállított követési távolsághoz. Volt már hogy a nyakamra másztak 50-nél városban, én meg szépen lelassítottam előtte. A végén már 20-al tötymörögtünk, de nem érdekelt hogy idegesítem. B@ssza meg az öreganyját ha rám mászik, főleg hogy hátul még ott ült a 2 éves lányom is. Előzni szerencsére nem nagyon tudott mert tele voltunk zebrával.
2014. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ritkán az ablakmosó technikát használni, bár audis vagyok és a határokat még pont betartom, így elég ritkán fordul elő :)

( ez úgy működik, ha megnyomod az első ablakmosást, a másik kocsira is jut, pont annyi, hogy kicsit zavarja és le kelljen neki mosni.)

Én amúgy gyakrabban szoktam alkalmazni, a jobbra indexet, hogy előzhet, nem jön senki szembe.

2014. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Na jó, igazából csak megjelöltem a kérdést, mert lusta voltam reggel irkálni!

:)


Valahogy az én ablakmosóm a szélvédőre spriccel, nem fel a levegőbe!

Aztán engem pl. valamiért sose érdekelt, ha a seggemben jön a másik. Az ő dolga, hogy meg tudjon állni ha kell, nem az enyém!

2014. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is valamelyik lámpával történő játszással jutna inkább eszembe jelezni.

Egybeesésből már megesett párszor, hogy egyszerre használtam is hátsó ablakmosót és volt is mögöttem más, de azt sose jelzésre használom, hanem arra, hogy mosás (persze annak is a befejezte) után jobban látok hátra, mint az egész előtt.

2021. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!