Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor mit csinálnának velem?

Ilyenkor mit csinálnának velem?

Figyelt kérdés

Mellettem ül egy sérült családtag, megyek a kórházba, mint az állat, és a rendőrök elkezdenek kergetni, vagy nem állok meg igazoltatásnál, stb. Kórházparkolóban kiszállok felemelt kezekkel, a többi adja magát. :D


Enyhítő körülmény? Nagyon meghurcolnának?


2014. jún. 7. 11:00
 1/6 Nosco ***** válasza:
100%
Volt erre példa. Rendőri intézkedésnél megálltak és segítséget kértek. Rendőri kísérettel ment a kórházig pirostól kezdve mindenen át. Se büntetés se meghurcolás. Ha életet mentenek ŐK is segítenek.
2014. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a mentő: ha akkora a baj kihívod, kijönnek, a helyszínen megkezdik az ellátást és már így szállítják a kórházba.


Én - habár nem vagyok rendőr és tökéletesen átérzem a helyzetedet - azt mondanám, hogy ilyen helyzetben nem veszélyeztetheted a forgalom többi résztvevőjét. Szóval büntetés lenne belőle: közúti veszélyeztetés, gyorshajtás, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és egyebek, amikből simán lehet felfüggesztett vagy börtön is.

Ha esetleg igazoltatni akarnak, akkor okosabb megállni és elmagyarázni mi a helyzet, hátha még segítőkészek is lennének.

2014. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A multkor a sógorom rendőrautóval parkolt kórházban a terhes feleségével, és a közterület kitette a cédulát.Erre tessék gombot varrni!
2014. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon helyes!


a sünökre is az vonatkozik, ami a többi közlekedőre

2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha behajtott egy kórházba autóval, akkor az ismerősöd nem normális. Csodálkozom, hogy csak a közteresek intézkedtek.
2014. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. a lószart jön ki a mentő mindig. Hívtam és nem jött... Tudod mit mondtak? Adjam meg a nevem, címem, tajszámot, személyiszámot... addig nem értesítheti őket a diszpécser amíg ezeket nem mondom el, közben amíg elmegyek megkeresni és pofázok velük telnek a percek. Elküldtem valahová inkább.

Végül kb.150-170-nel mentem a kórházig az országúton este.

Valószínűleg nem álltam volna meg a rendőrnek sem, nem érdekelt volna mi lesz azután. A leggyorsabban eljutni a kórházba- a többi nem lényeges. De ez csak az én véleményem. :'(

2015. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!