Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehetséges, hogy ezért követett?

Lehetséges, hogy ezért követett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma átmentem egy piros lámpán gyalog. Láttam elindult felém egy ürge övtáskával, semmi rendőri cucc. Sétálok tovább, a krapek meg áll a pirosnál. Kivárta, majd jtt felém sietősen. Gondoltam meg akar bírságolni, ezért szedtem a lábam, végül leráztam, de végig követett a fél városon. Lehetséges ez, hogy tényleg kvöetett? Mert ott ült a hűvösben a padon, ahogy átmentem elindult...

Eggyáltalán joga van pl fél óra mulva megbírságolni, mikor már nem tudja rám bizomnyítani, ha nincs felvétel?

Mellesleg, oylan a zöld lámpa, hogy 8 mp zöld, és aztán nyomni kell azt asemmitérő piros gombot, és talán 5 perc muvla zöldre vált, 0 forgalom...



2014. jún. 13. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rendőr ott helyszínen leszólít, mikor átmész ,nem követ át a fél városon szótlanul. Inkább valami perverz lehetett :)
2014. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy félúton szóltak neki hogy mégiscsak találtak egy vesedonort.
2014. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondom végig követett, övtáskával, de akármerre fordultam jött, teljesen értelmetlenül, ezért gondoltam valami civil... És tudta, hogy elfutottam volna, ha pl 20mről oda szól..
2014. jún. 13. 15:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal azért járnak a rendőrök párosával (többek között), hogy legyen tanú.
2014. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól jártál volna, ha elfutsz és elkap...
2014. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki van zárva hogy az rendőr volt mert mi a fenének követne össze vissza. Valami rosszban sántikáló valaki lehetett, egy alkalmas helyen el akart kapni van ilyesmi.
2014. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szondiaprodja-Látom, az olvasás értelmezése nem megy. Nem rendőr volt!


Szóval akkor konkrétan az eset:

Jövünk kis suliból 3-man. Az ürge áll a fa alatt, az árnyékban mintha várna valakit.Mondom: Mennyünk át a piroson, többiek nem jöttek én át mentem.Az ürge jött utánam a fél városon, azért siettem, hogy nehogy megbírságoljon. 40 év körüli volt, nem úgy öltözködve, mint aki futni akarna vagy akár védekezni. Jöttt utánam a fél városon át.

De már tudom, hogy nem bírságolni akart. Ilyenkor lehet valamit tenni? Esetleg, valami felhívást, hogy vigyázzon a többi korombeli sulis?Pl beszólni rendórségre....

Lehet csak spontán ki akart rabolni...

2014. jún. 13. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
azért mert valakinek van övtáskája, meg 40
2014. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

körüli, meg nyomkodja az entert is közben, és a fél városon át követ, nem biztos, hogy meg akar bírságolni.

Ötleteket nem mondok, miért követett, de majd rájössz később...

2014. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért szólni, mert lehet "veszélyes", meg eleve sulikhoz szoktak kirendelni rendőröket.

De a vicc az volt, hogy látta, hogy ott a kezembe a telefon, szóval 1 gombal felbírok bárkit hívni. Másik, hoggy majdnem a főutcán volt....

2014. jún. 14. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!