Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy uazzal közlekedve is...

Egy uazzal közlekedve is tolna sok autós le? Azért csak féltik a 20-30 milliós kocsijukat meghúzni nem?

Figyelt kérdés
mert hogy a bmw luxusterepjáróban nagynak, erősnek hiszik magukat a személyautókkal szemben az ok, de az uaz elég masszív, meg nem is félti az ember ha ráhúzzák a kormányt nem sok baja lesz a fényezésnek...

2014. júl. 6. 07:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok sok km-er vezettem UAZ-al. Ne félj tőle tartsd be a szabályokat. Neked menni nem fognak. Nehéz helyzetbe kerülhetsz, De sok mindent ki lehet védeni.
2014. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltik az autójuk fényezését, de az UAZban ülve te is félted az autójuk fényezését... Úgyhogy aki le akar tolni az letol...
2014. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Letol :D Bíírom ezeket a letol dumákat..Életben próbáltak már úgymond beijeszteni ,de mikor egy milimétert sem mentem arrébb ,szépen visszahúzták magukat. Nem Uaz ,de hasonló nulla értékű ütött kopott "madmax" kocsival nyomultam akkor.Ilyentől betojnak azok akiknek egy tükrük többe kerül mint két Uaz ..


olyan kocsival kell járni ami sugározza a "nekem aztán minden mindegy, nincs mit vesztenem" életérzést ,beengednek ,békénhagynak ,aztán csendben leelőznek :D

2014. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Marhaság, nem tolnak le, csak ijesztgetnek, de megijeszteni csak azt lehet aki ijedős. Rám is jöttek már rám, én olyankor kicsit ráfékezgetek hogy észrevegye magát a szabályszegő, utána rögtön be tudják tartani a megfelelő követési távolságot, persze amint tudnak megelőznek, de kinemszarjale, én békésen szeretek menni, nem száguldozom.
2014. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekünk egy leharcolt Nivánk (is) van, szóval nem féltjük.

De simán levillognak vele, ha csak 80-nal haladunk lakott területen kívül.

És attól, hogy tolnak le, még nem mennek neked. Ha egy Swiftben ülsz, akkor sem. Ez nem függ annyira a márkától.


Amikor Marutink volt, és egy BMW-s felénk rántotta a kormányt, férjem nem húzódott el (körúton mentünk egymás mellett). És amikor látta, hogy nem jött be, egyből visszahúzta a kormányt. Férjem csak annyit mondott, hogy nekünk az egész kocsi kerül annyiba, mint neki az ajtaja. De így sem jött nekünk.


Azért szándékosan nem okoznak balesetet az ilyenek, csak játsszák az eszüket...

2014. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!