Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi az oka annak, hogy valaki...

Mi az oka annak, hogy valaki nem kér rendőri intézkedést ilyenkor?

Figyelt kérdés

A napokban tanúja voltam amint egy autó nagy lendülettel kitolat egy parkolóhelyről és nekitolat egy másiknak.

Hatalmas csattanás volt, mindkét autó csúnyán összetört.

Rögtön odasiettem, egy másik autó is megállt amiből egy egyenruhás rendőr szállt ki (az autója civil volt) és kérdezgettük a sofőröket,hogy minden oké e, ők mondták,hogy persze nincs gond, a rendőr felajánlotta,hogy hív egy helyszínelőautót, de a két sofőr csak megnézte a saját és a másik autóját majd a szabályosan haladó autós mondta,hogy nem gond, ő nem akar rendőrt meg semmit, és kezet fogott a másik sofőrrel aztán pedig elhajtott.

Szerintem minimum 50 ezer forintos kár keletkezett az autójában, nem értem miért hagyta ennyiben?A biztosító nem kifizette volna?


2014. szept. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb neki, hogy csak bemegy a szervizbe és kész. De lehet, hogy lopott autója van, vagy nincs forgalmija, jogsija és ezért akart gyorsan pucolni.
2014. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
az is lehet hogy a vétlen fél állt körözés alatt és nem akart igazoltatást.
2014. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csúnyán összetört, akkor nem nagyon hajthatott el, de az az 50 ezer is csak újságpapírból hajtogatott autóra elég.

Ha nem volt személyi sérülés, s meg tudnak egyezni, akkor nem kötelező a rendőri intézkedés.

Nekem azért gyanús, hogy még biztosítót sem intéztek. Valami nem volt százas a vétlen kocsinál szerintem sem.

2014. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt biztosításuk az egyikben pedig alkohol volt.
2014. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vétlennek is volt valami sara. Nem volt jogsija ittas volt stb. Ezért inkább menekült.
2014. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!