Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Önbizalom romboló ha egy...

Önbizalom romboló ha egy részeg is jobban vezet mint én?!

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban voltunk, nekem friss jogosítványom van amit sikeresen otthon hagytam, a sógorom pedig a sárga földig itta magát, nem tudtuk,hogy mi legyen, végül ő kitalálta,hogy majd vezet csak támogassuk el az autóig...

Minek után nem segített neki senki négykézláb mászott el az autóig, beült és mintha hirtelen józan lett volna, úgy vezetett végig,hogy egyedül a szonda mondta volna meg,hogy egyébként az életéről sem tud.

Aztán az estémet megkoronázva párhuzamosan beállt egy Touareggel egy olyan helyre ahová én Polskival sem tudtam volna, mindezt ittasan.

Hogy miért nem én vezettem?Mert viccen kívül sokkal jobban vezetett ő részegen mint én bármikor józanul és nagyobb felelőtlenség engem a volán mögé ültetni józanul mint őt ittasan.

Nekem pedig egyre inkább csak elmegy a kedvem a vezetéstől...


2014. nov. 23. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nincs ezen mit csodálkozni, szerencséd volt, plusz lehet tisztult is kicsit...a reakcióidő meg gondolom az egekben volt, és akár a legegyszerűbb városi példával élve, valaki kisétál elé a zebrán, lehet fékezés nélkül elüti...épp nem járt arra senki. nekem is van, immáron szintén sógorom, egy ilyen tipikus gazdag német ember, pár éve esküvőn voltunk, és hajnalban hótrészegen ő is beült a bmw-jébe...idáig még vele se volt semmi gáz, de ez nem azt jelenti, hogy azért, mert jól vezet, csak szerencséje volt.
2014. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

képzeld én atom részegen érthetőbben beszélek mint egy 2 éves gyerek aki nem rég tanult meg pár szót.

körülbelül így képzeld el a jogosítványodat. a hangsúly a rutinon van és lesz. ne fossál idővel megtanulsz vezetni ahogy tőled telik.

van aki komolyabb szintre jut, van aki nem.

van olyan ismerősöm aki 30 év után sem tud parkolni, van aki tolatni. ez ilyen. de hidd el pár év vezetés után nem fogod így gondolni.

2014. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!