Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen idős ember milyen...

Egy ilyen idős ember milyen késztetést érez a gyorshajtásra?

Figyelt kérdés

A főnököm idős ügyvédjével kellett A-ból B-be mennem, és az öreg vezetett,mint kiderült 73 éves.

2x2 sávos úton lakott területen kívül 130-al ment végig, majd a városba érve szerényen 100-110-re lassított, kicsit félve, de megkérdeztem,hogy nem gyors e kicsit, hátha azt hiszi,hogy autópálya vagy valami, ő meg mondta,hogy azért mert 73 éves még lehet benne egy elveszett 17 éves (vagy valahogy így fogalmazott)

Ezen kívül többször is agresszíven előzgetett, nem akartam szólni neki mert ő vezet,az ő autója, de még rákérdeztem,hogy mindig így vezet e (igen) és,hogy nem kap e sok bírságot, de azt mondta,hogy néha-néha kap, de kifizeti és megy tovább az élet.

Pedig egyébként az autója sem nagy szám, egy újfajta 308 kombi.

Engem meglepett, nem sok öregembert látok így vezetni...de mi készteti rá?Ők nem pont ráérősek már csak a korukból adódóan is?


2015. jan. 16. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idös(ebb) emberek sem egyformák, az, hoyg mindegyik ráérös, kényelmes, csak hülye klisé (ahogy az is, hoyg nincs semmi dolguk meg egész nap csak untakoznak, stb)
2015. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom hozzászokott, hogy sokat kell utaznia és gyakran sietnie (azért ez egy ügyvédnél nem szokatlan jelenség).
2015. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ismertem öreget aki tolta neki csak úgy élvezetből mert szeretett haladósan menni, télen kiment a hóra raccsingolni ,csikorogva vette a körforgalmat stb. Örök ifjú lelkületűek és ez szerintem jó. A tapasztalat megvan bőven, és nem minden öreg félvak félhülye ahogy általánosítani szokták .
2015. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik öreg fiatalon dinamikus volt, az öregkorára is az marad, aki meg fiatalon is olyan tedd-ide-tedd-oda tipusú, az késöbb sem lesz másabb.
2015. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk anno én sem értettem,hogy szegény Garas Dezső miért húz el mellettem a belvárosban,90-el...
2015. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!