Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mást is idegesít, ha az...

Mást is idegesít, ha az anyósülésen az utasa (barát, családtag munkatárs, akárki) önkéntes navigátorkodik?

Figyelt kérdés
kereszteződésekbe behajol, szét néz így én semmit nem látok :D teherautóval tolatásközben kidugja a fejét, mind ezt közben úgy hogy nem is szól semmit hogy jó e vagy nem (persze amúgy se hinnék neki) Mit gondolnak az ilyen emberek te jó isten!?
2015. febr. 5. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én utasként csak akkor szólok,ha látom,hogy nem indexel körforgalomból kifelé, mert engem marhára feltudnak húzni azok akik nem indexelnek.
2015. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Hadd legyen műsorvezető.
2015. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én örülök neki, ameddig értékes információkkal lát el (itt gyalogos, ott x tábla volt, csak kifordulva, vagy nem látszik rendesen a tábla, ilyesmi).


Én szorongok, ha valaki mellettem belebeszél, hogy mit, hogy csináljak. Utálom, és anyum is nem egyszer osztottam emiatt ki, mert folyamatosan azt hajtogatta, hogy előbb fékezz, gyorsabban gyorsíts, vagy óó, ezt a váltást megéreztem. Pf, na és? Ő meg száguld, mint egy idióta, és konkrétan félek mellette.


Viszont.. Én is szoktam élő gps-t játszani, de csak fontosabb infókban, illetve ha félek a sofőr mellett (mert egy piros lámpa előtt nem rendszeresen satufékkel, az előttünk lévő mögött 10 centivel kell megállni, ha közúton vezet, akkor is kéne követési távolság, a 90 fokos kanyarokat nem 50-nel kell bevenni, stb.).

2015. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!