Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elég ez a felszerelés egy...

Csemege Ubii kérdése:

Elég ez a felszerelés egy 125-ös endurohoz?

Figyelt kérdés

Van egy Gilera rc 125-ös mocim, és nemsoká lerakom a jogsit, és onnantól ezzel közlekednék. Amilyen felszerelésem van, árat azért írom, hogy tudjátok nagyjából milyen minőség: 25 000Ft-os felnyithatós sisak, 5 000Ft-os protektoros szövet kesztyű, 8 000Ft-os protektoros és zselés térdvédő, és egy 35 000Ft-os protektoros motoros kabát (Ebbe a protektorok nem annyira effektívek, de azért vannak benne).


Hosszú szárú motoros cipőt fogok még venni, olyan 15 000Ft körül. 16 éves vagyok, úgyhogy nem külföldre járnék el a motorral, hanem mondjuk iskolába járnék, ami 20km-re van, meg néha eljárnék túrázgatni, ilyenek.

Szerintetek mit kéne még vennem? Vagy ez így elég? Mert eléggé szűkös már a tárcám.



2015. márc. 21. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Máris több cuccod van mint az ismerőseimnek összességének pedig 600as és attól felfele motorokkal járnak...elég lesz.Széles utat :)
2015. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :D
2015. márc. 21. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem jók. Nekem is 125-ös motorom van, egy Alpinestars Viper Air cordura dzsekim van, egy Alpinestarts S MX 1 cipőm, egy Alpinstars SP 8 kesztyűm és ehhez egy Dainese kevlár farmerem, sisakból AGV K3. Van egy egyrészes Dainese bőr overálom, de ezt csak pályázáskor használom és a gyorsasági motorhoz nem az endurohoz, tavaly túrázáshoz felvettem mert az RS 125-el mentem, az autópályán lezárás volt, nyáron 38-40 fokban 5 órán át állni benne valami kegyetlen dolog volt, a tökömön is fojt a víz, szóval a bőrt csak akkor ha pályázás van, túrázni csak szövet.
2015. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!