Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Átmennétek a piroson este, ha...

Átmennétek a piroson este, ha sehol senki nincs? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy olyan kereszteződésről van szó, ami teljesen belátható és sehonnan se jönnek, se szemből, se jobbról, se balról és mögötted sincsenek, magyarul üres az egész út. Este 22:00 után..


Mész egyszer csak sárga és piros előtted. Átmennél a piroson ennem a helyzetben?


2010. febr. 18. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem sietek sehova, akkor minek? Ez a rohanó életmód tesz mindenkit tönkre, hogy mindig sietni kell. A piros az piros. Ha mégis lenne arra valaki, akkor csakis az én hibám, ha bármi történik.
2010. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%

Semmiképpen.

Utána aztán magyarázkodhatsz, hogy előttem termett...

2010. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Szerintem kibírom azt a pár percet.
2010. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
52%
Nem. Megbüntet a rendőr.
2010. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hát én is ezen filóztam, mert igazából annak a lámpának este semmi jelentősége, nyugodtan ki lehetne kapcsolni sárgára. Magyarul ha sehol senki minek álljak meg?! Tudom piros, ezért én is megállok, de eljátszottam a gondolattal hogy átmenjek, csak nem tudom hogy mások hogy vannak ezzel.


Még egyszer leszögezem, teljesen jól belátható kereszteződés, sehol magas házak, és sehol egy árva lélek. Baleset kizárva!

2010. febr. 18. 23:00
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Egyszer a férjemmel mentünk, ugyanez a szitu, ő átment rajta, pedig kértem, hogy inkább ne. A semmiből előbukkant egy rendőrautó, direkt figyelte szerintem ezt a kereszteződést. Egyből megállított bennünket, persze büntetés lett a vége...

2010. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mivel? Gyalog feltétlenül, autóval semmiképpen.
2010. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a sárgát nem figyeltem, akkor nem gyalog mész. Hát nem.
2010. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
en egyszer hajnal 2kor stop tablanal nem alltam meg, ahol egyebkent nagy a forgalom, hanem szepen 100al jonagy ivben bevettem a kanyart. a sunyi rendor meg kicsit arrebb ott figyelt. mar csak azt vettem eszre ahogy villog.
2010. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Gxalogosan igen. Rendszeresen meg is teszem - csak magamat veszélyeztetem vele, senki mást. Autóval azonban nem tenném.
2010. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!