Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrök, hogy döntik el a...

A rendőrök, hogy döntik el a büntetést ha csak szimplán látják, hogy gyorsan megyek?

Figyelt kérdés

Ha éjszaka megyek haza,néha nehezemre esik a nyílegyenes úton 50-el menni, de betartom mert azon a szakaszon ahol oda lehetne lépni számtalan helyre eltudnak bújni a rendőrök, és el is szoktak, így nagyon kockázatos végighasítani.

De ha mondjuk 120-al megyek ami már elég jól érzékelhető, akkor azt hogy állapítja meg,hogy én annyival mentem?Mi van ha csak 80-90-el?Mert a 120 és a 90 között már nem akkora a különbség, és az sem mindegy,hogy 30-ra vagy 60-ra büntet.

De ő hogy dönti el?Meg ha végig megyek 50-el akkor is mondhatja,hogy hát én 200-al mentem, 300 ezer.

Mennyire elnézőek traffi nélkül?


2015. máj. 18. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem mértek be trafipaxal és ránézésre ennyivel mentél. Ha bemértek és ezt tudják is bizonyítani akkor fizetsz. Nyilván van mibe belekötni főleg egy régebbi autónál. De amit el se követtem, azt nem fogom elfogadni.
2015. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a magyar rendőrök valami elképesztően magas színvonalat képviselnek,de nem hiszem hogy bármelyiknek is lenne beépített trafi a szemében!!!!!
2015. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Kilövik a kereket, és ha csak simán bemész az árokba, akkor 50-nel mentél, ha 2-t bukfencezel, akkor 90-nel, ha 4-et és meghalsz, akkor 120-szal. Sőt, így még is is kiderül, hogy be voltál-e kötve. Minek ide milliárdos traffipax?

:)

2015. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az éjszaka folyamán csak azért állnak lesben,hogy igazoltassanak, ha gyorsan megyek?
2015. máj. 19. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy traffi nélkül nem büntetnek gyorshajtásért, max annyit mond, hogy menj lassabban.
2015. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ejszaka a sotetben trafi nelkul allnak akkor pihennek. Am ahány ház annyi szokás a szabs. tv. be van olyan hogy nem megfelelo sebesség használata 5000-50000 res. de az eleg ritka. Vagypedig kresz 3§ (1) re adhatnak 5000-50000 res birsagot ha szaguldasz mesz mivel az élet és vagyonbiztonsagot veszelyezteted.
2015. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!