Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért dudálnak néhányan, ha...

Miért dudálnak néhányan, ha egy kicsit "húzós" az előzés, tehát majdnem 3 autó megy el egymás mellett, vagy épp befér az aki előz?

Figyelt kérdés
Közben aki előz, az teljesen biztonságosnak látja, szembe meg sokan idegeskednek, meg néha az is dudál akit előznek, hasonló szituációban

2015. júl. 10. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"3 autó megy el egymás mellett, vagy épp befér az aki előz" - szabálytalan, balesetveszélyes


aki előz, az teljesen biztonságosnak látja - lehet, de akkor is szabálytalan

2015. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
"Közben aki előz, az teljesen biztonságosnak látja" - Ha ezt teljesen biztonségosnak látja akkor vak, és soha többé ne vezessen.
2015. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
szerintem 200km/h biztonságos betonfalnak hajtani próbáld ki
2015. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük, azok a bizonyos éppenhogycsak tipusú előzések sikeresek. Mert ha egyszer hibázik a vezető, akkor sokak ott maradhatnak.

Százzal mentem a múltkor egy közepes minőségű úton. A béjemvés meg ott fel van háborodva, hogy nem tudom nyomni a gázt. Hát kérem, engem várnak otthon.

2015. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3.

Ez már majdnem büntetőjogi kategóriába sorolható amit írtál.

2015. júl. 10. 12:36
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Első pont a kresz tanfolyamnál, a sofőr a távolságot túl, a sebességet alábecsüli, legnehezebb megítélni a szemből érkező sebességét. Vegyük hozzá az előzés 5 (?)feltételét és akár be is láthatnád, hogy hülyeséget csinálsz amikor úgy előzgetsz, hogy másnak nem csak fékezni kell, de még rád is dudál rendszeresen.
2015. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Jól gondolom, hogy a kérdező az aki ilyen módon előz? Drágám, a dudálásnak az oka nem más, mint, hogy tudassák veled, mennyire agyatlan vagy. Tudod mások nem szeretnének a te hülyeséged miatt meghalni, ez már csak egy ilyen dolog. "Kicsit húzós" előzés nagyon durván elrontott manővert jelent.
2015. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én sose szabálytalankodok, nem.
2015. júl. 10. 13:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Teljesen biztonságosnak látja" vagy csak egyszerűen a szembejövő puszta jóindulatból elveszi a gázt és lassít, esetleg az előzött se egy büdös bunkó és picit meglassítja hogy beférjen! Ez a marha sok donorjelölt azt hiszi hogy ő annyira nagyon nagy májer volt hogy befért.. Pedig csak azért van még életben mert mások vigyáztak rá! Csak egyszer találkozik egy olyan sofőrrel aki esetleg elbambul és tempomattal jön szembe.. Nah akkor kerül bojler jános lánglovagok.hu címlapjára
2015. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú mennyi ilyen gyökérrel találkozok.

Volt már, hogy egy söpredék 2 kocsit borított árokba, 1-et meg simán rommá tört. A vétkes be volt szorulva a kocsiba baleset után, csak röhögtem rajta egyet, aztán mentem a dolgomra. Kár, hogy nem döglött meg. A többiek szerencsére megúszták, még a söpredék utasa is kiszállt magától.

Nem vezetek sokat, de minimum 1-2 ilyen eset van minden hosszabb úton.

Ilyenkor álmodok egy Kraz-ról, azzal nem fékeznék bele, meg húzódnék le, az biztos.

Engem is előztek már sokszor így, pedig 100 alatt ritkán megyek....

2015. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!