Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit akarhat az ilyen barom?

Mit akarhat az ilyen barom?

Figyelt kérdés

A Balaton felé valamelyik város belterületén kisebb torlódás alakult ki.

Nekem jobbra volt egy kis mellékutca, a mögöttem lévő beállt a kis utca elé, de úgy,hogy mögötte még be lehetett kanyarodni.

Jött egy Mercedes CLA, a mögöttem lévő mögött behajtott a kis utcába, de nem oda akart bekanyarodni,hanem előzni akart jobbról, szerintem azt hitte,hogy a mögöttem lévő balra akar kanyarodni, csak nem engedik be, és ő aztán nem áll mögötte, nem ő kikerüli jobbról.

Aztán látta,hogy ez bizony egy szép sor, nem pedig egy autó, de már mindegy volt neki, taposta a féket, csikorgott, de a szuper kocsinak is van egy féktávja, ami nem volt elég, így egy olyan 1 méterrel alacsonyabban lévő füves területre zuhant, valami hatalmasat reccsent rajta, ahogy én láttam az első lökhárító illesztése már nem volt tökéletes az eset után, így az lehetett.

A kocsit egy 60-as férfi vezette, és négy 20 év körüli fiatal ült még bent, mindenki kiszállt, nézegették az autójukat, a sor meg ment tovább, így nem tudom,hogy eltudtak e menni, de ennyire agyatlan,hogy lehet valaki?Vagy mit gondolt?


2015. júl. 13. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Laci, igyí na huj, hogy jönnek ide az oroszok?


Kérdező, nyilván elszámította magát türhő barátunk és így landolt a fűben. Gratulálunk neki, Balaton Mix napijegyet nyert két főre.

2015. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Huj, huj, hajrá!
2015. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez volt egy hülye! ma egy másik el mesélem , várost nem mondok tesco parkoló egy 70 köruli papa szép komótosan tolat ki felé a parkolóból tükörből tolatva , kocsi a közelbe se álló , se mozgó sehol! egy szőke 40 es hölgy az etnikumra nem térnék ki nagy sunggal meg érkezik az öreg felé meg áll és el kezd ordítani a papára , hogy tegye le a jogosítványt és minek vezet ilyen öregen! van egy két három kategóriám és egy pár km a hátam mögött de én a hölgyel rakattam volna le az autót és nem a papával! a lényeget majdnem ki felejtettem a hölgy mellett is ült 3 15 év körüli suhanc!!! szerintem mind két esetben a nagyzolás a fiatalok előtt!!!
2015. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hmm, hát kár volt egy új Mercit igy szétba*ni, ez bizony amatőr hiba volt.
2015. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő gondjuk, ha emgtudták venni, a szervízre is elgyen. :D
2015. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van egy kis káröröm az emberben,de hát gyarlók vagyunk :D

Drága kocsi mellé, nem osztanak se észt se vezetési tudást.

2015. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
you tube, car crassh completion russya, na ott láthatsz ilyen hülyéket.kapish
2015. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!