Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki a hibás fél? Elöttem egy...

Ki a hibás fél? Elöttem egy auto megállt. Nyilvanvaloan parkolni akart de nem indexelt. En ki akartam kerulni mire tolatni kezdett, amire em leblokkoltam es nekem utkozott.

Figyelt kérdés

Ez egy plaza garazsaban tortent Ausztriaban, a masik fèl nèmet rendszamu autoval. Nemzetisege torok lehet ahogy megallapitottam a tort beszedebol.


A dolog vege az lett, bucsut vettunk egymastol minden nelkul. Az o altala vezetett mercedes jobban megtort mint az en stilom. ( le a kalappal fiatek elott mert egyszer elfelejtettem kezifeket behuzni minek kovetkezteben autom egy masiknak gurult. Hatvanezret adtam kpben. az en automon par kis karc lett. )



2015. júl. 30. 14:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szantoveto, jaa. Tolat i akartam de azt hittem meg megall megnyomtam a dudat mert hirtelen nem tudtam tolatni. Nem tudom mi tortent velem. Jo vezeto vagyok amugy mar 15 eve.

Tobbszor volt mar ilyen sajna pl amikor bogre leesik a foldre es csak nezem.

2015. júl. 30. 14:14
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nincs. De ha van, az akkor is a sebességhez igazodó lenne. Egy 0-10 km/óra sebességhez mekkora követési távolságot akarsz?

Ha ő azt hitte, már nem vagy mögötte, s azért tolatott, az is az ő sara.

2015. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Scheissdreck.


Eloszor papirt akartam irni de aztan atfutott az agyamon h majd engem hoznak ki hibasnak. Ki tudja mit talalnak ki. Ok ketten vtak en egyedul.



Franc se tudja mi van ilyenkor. Aaa

2015. júl. 30. 14:23
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem győződött meg arról, veszed a lapot és kellő távolságra tolatsz tőle, vagy kikerülöd, addig meg sem mozdulhatott volna.
2015. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Valszeg igazad van. 😐😐
2015. júl. 30. 14:43
 16/19 A kérdező kommentje:

Fotot csinaltam meg ok is de utolag gondolom mar tokmindegy.


Plaza kamerat nem tudom h van e. Megkerdem.


Egyszer ugy toz eve belemjott egy szlovak. irtunk papirt viszont nem volt ott h elismeri a hibat. Vagy egy ev volt mire kaptam 15 e ftot. Haha.

Mondjuk kerdem en hol volt olyan resz h oda kell irni barmit is meg mi van ha nem bedzelik ugyanazt a nyelvet.


Ugyhogy csak mondom ha ilyen tortenik vkivel az legyen ott vhol.


Ja es a legjobb ezert rendort hivni.


De itt nem tudtam h mi van.


Ebk lehet egyaltalan kikerulnom ha egysavos a parkolo?

2015. júl. 30. 14:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ő volt a hibás.

Én nem léptem volan le csak úgy, legalább egy 100 eurót kaphattál volna, ha nem akartatok a biztositással bajlódni.

2015. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A parkolóháznak, vagy plázának is van biztonsági szolgálata. Ők az ilyen esetekre fel vannak készítve. Bizony hívni ellett volna őket, miközben vadul fényképezel...még a kamerákat is le kell fényképezni,aztán videóra kapcsolni, és szövegalámondással kommentálni.

Később ez nagy segítség(lett volna)

Az a helyzet, hogy nagyjából bármilyen a szitu, mindig a tolató jármű a hibás..

sőt, ha ketten voltak, akkor miért nem szállt ki az utas, hogy segítse a tolatást? nos ezt már nem fogod megtudni...


ezt elbuktad...pedig nyerő lap volt a kezedben.

2015. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jaa mar rajottem h hulye voltam vagyis tudatlan. 😐
2015. júl. 30. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!