Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nyomják az autósok az...

Cselez kérdése:

Miért nyomják az autósok az ablakmosót, ha motoros van mögöttük?

Figyelt kérdés
Ez valami felhívás párbajra? Egyébként üzenem annak aki ilyet tesz, hogy nem jön rám a víz, mégha rosszul is van beállítva a dűznid! De a szándék miatt egyszer (ha éppen rossz hangulatban leszek) kikaplak a kocsiból és megnézzük, hogy a fejed keményebb, vagy a bukóm!

2015. aug. 12. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez az álláspontod, akkor el kellene tőled venni a jogsid, de végleg. Talán egy lakatlan sziget lenne neked való.
2015. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

A két kezed nem elég?


Miattad (is) van rossz képe a motorosokról az embereknek!

2015. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ez nem álláspont kérdése! A haveromat leköpködte az előtte haladó autós az M7-en! Kajakra kiköpködött az ablakon!

Amikor pedig tükörtörés után félre lett állítva, azt mondta, hogy egyszerűen irigy a motorosokra, ezért csinálta!

Na erre varjál gombot!

Majd ha veled packázna valami ráérős gyíkagyú idióta kiváncsi lennék, mit tennél.

2015. aug. 12. 10:53
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem. Csak azt nem értem,hogy miért a gyakori kérdéseken puffogsz és teszel előremutató megjegyzést egy verekedésre, meg kocsiból való kirángatásra, holott valószínűleg pont nem az olvassa, aki ezt veled tette. Semmi értelme, barátom :) Bunkók, rosszindulatúak mindig voltak és lesznek.
2015. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ez a "rossz kép" dolog érdekes, mert úgy a motoron mint az autóban emberek ülnek.

Akkor ez most előítélet?

Nekem Azzal az emberrel van bajom, aki szándékosan ingerli a másikat a közlekedésben, ami egyébként is stresszes!

Akinek előítéletei vannak, nos őket nagyon sajnálom.

2015. aug. 12. 11:36
 6/26 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hátha bevállalja valaki, és megtudhatom, hogy ez mire jó? Jobb lesz tőle a napja?

Mert számomra elég megalázó!

2015. aug. 12. 11:39
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A kiköpködős autós nem képezi a kérdésed részét. Marhák vannak mindenhol. De akinek a verekedés lenne a reakciója erre, az alkalmatlan arra, hogy emberek között éljen. Ha te annyival különbnek érzed magad, akkor az ilyent fel sem veszed. Fogyatékos szegény. Kész ennyi.


Ablakmosás: céltalan, de ha satuzna, akkor rosszabbul járnál. Ablakmosóval jelzi, hogy a nyakán lógsz.

2015. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Igazad van! Ha satuzna az már szándékos veszélyeztetés....

Így sokkal jobban járok...

Ez egy lehetséges válasz elsőként tőled, tehát túl közel mentem...

2015. aug. 12. 12:12
 9/26 anonim ***** válasza:

itt a nagyfaluban is látni, hogy a szélső sávban lassúzó szerelőkocsi spricnije a járda felé hord...aztán ha jön egy csjszi, azt boldogan lespricceli a magát jópofának tartó sofőr(úr)


nem csak motorosokat spriccelnek le, hanem bárkit, aki mögöttük megy...és jókat röhögnek...


nyár van, buli, röhögés...ha a lespriccelt erősebb, vagy többen vannak, akkor szopás..

2015. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgassatok rá, az ilyen motoros egy troll vagy egy hülye.

Előttem is sokat használták az ablakmosót, nem értem ez miért zavaró. Maximum akkor baj hogyha fent a plexi, de 40 fölött én már csukom, repült már be pár darázs a bukómba...

2015. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!