Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nyomják az autósok az...

Cselez kérdése:

Miért nyomják az autósok az ablakmosót, ha motoros van mögöttük?

Figyelt kérdés
Ez valami felhívás párbajra? Egyébként üzenem annak aki ilyet tesz, hogy nem jön rám a víz, mégha rosszul is van beállítva a dűznid! De a szándék miatt egyszer (ha éppen rossz hangulatban leszek) kikaplak a kocsiból és megnézzük, hogy a fejed keményebb, vagy a bukóm!

2015. aug. 12. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

"Ha satuzna az már szándékos veszélyeztetés.... "


Tartsd be a követési távolságot.

2015. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"kikaplak a kocsiból és megnézzük, hogy a fejed keményebb, vagy a bukóm!"

Jaj ezek a kemény motorosok :O

2015. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Mert az autósok sokszor nem tekintenek egyenrangúnak minket. Én autózom és motorozom is, ezért én a kocsim volánja mögött is abszolút odafigyelek a motorosokra, de ha ilyen agresszívan fogod fel a dolgot, nem csoda, hogy nem szimpatizálnak velünk.

Engem is volt már, hogy nagyon felidegesítettek, de csak egyszer szállt el az agyam két héttel ezelőtt, amikor egy BMW-s paraszt egyirányúban, rossz irányban ment hatvannal (a határ 30 abban az utcában), én épp kikanyarodtam, és még ő mutogatott ki nekem az ablakon. Ott utánamentem, beálltam elé keresztbe és elbeszélgettem a dagadt suttyó fejével, hogy mi merre hány lépés, de a legtöbb esetben érdemes csak elszámolni tízig és lenyugodni.

2015. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te nem vagy motorra való, főleg nem forgalomban közlekedni!
2015. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, amikor megnyomom az ablakmosót, akkor még a tükörben nem vagy látható. Arról nem tehetek, hogy ezerrel elhúzva mellettem kaptál a permetből. Ráadásul a olyan közel jössz, hogy szabályosan megijedek a motorhangodtól...
2015. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Vagy azért, mert koszos a szélvédője, és nem várhatja meg, ameddig kihúzódsz a seggéből.

Párbajra (versenyre) tuti nem hiv, mert azt nem igy jelezzük. Minden bizonnyal a seggében volt a haverod is az autósnak, és nem ő lesz a hibás, ha egy hirtelen fékezésnél te átbukfencezel az autón és lehet sz**rá töröd magad.

Aztán ha olyan kemény vagy, akkor előzz meg mindenkit a p**ába, ne menj senkinek a seggében.

2015. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt nem értem:

"Ablakmosóval jelzi, hogy a nyakán lógsz."


Ki a francot érdekli, hogy 1 méterre vagy 20 méterre követ a motoros (meg akárki)!?


Ha fékezni kell, akkor ráfarag és még a betétlapot is írhatja.

2015. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
42%

"kikaplak a kocsiból és megnézzük, hogy a fejed keményebb, vagy a bukóm!"

Lehet hogy miután kikaptál!? a kocsimból beléderesztek egy-két golyót önvédelemből. Persze csak a lábadba. Bár a legjobb az lenne ha nem vezetnél ilyen mentalitással...

2015. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 veterán vas ***** válasza:
100%

Szóval, amikor jövök egy nyári estén a Balaton partján és már nem látok ki a szélvédőn a szétkenődött szúnyogoktól, akkor nehogy le merjem mosni a szélvédőmet, mert jön egy rizsrakétás, kilóhatvannal a tankjára borulva? Ráadásul ennek a szerencsétlennek az a fixa ideája, hogy én direkt csak a motorosok kedvéért megyek ki az országútra. Aztán amikor megjelenik egyikük a hátam mögött, akkor a gonosz módon beállított ablakmosóval lespricceljem. Ja' mert direkt lassan is megyek, ezzel is provokálom, hogy lőtávolba érjen.

"..ha éppen rossz hangulatban leszek.."

Úgy látom ez a rossz hangulat már adott, hiszen az összes autós mind a TE ellenséged. :(

2015. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem kapsz ki a kocsiból. Ha mégis sikerülne akkor mire meg akarnál fejelni már meglapogatnálak itt ott egy erre a célra fenntartott népnevelő vaspálcával.

Nyáron örülj egy kis vízpermetnek talán lehűti a hülye fejedet.

2015. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!