Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nyomják az autósok az...

Cselez kérdése:

Miért nyomják az autósok az ablakmosót, ha motoros van mögöttük?

Figyelt kérdés
Ez valami felhívás párbajra? Egyébként üzenem annak aki ilyet tesz, hogy nem jön rám a víz, mégha rosszul is van beállítva a dűznid! De a szándék miatt egyszer (ha éppen rossz hangulatban leszek) kikaplak a kocsiból és megnézzük, hogy a fejed keményebb, vagy a bukóm!

2015. aug. 12. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%

Előveszem a 8 mm-et a kesztyűtartóbol és leégetem a gumit a xar motorodról.

Akkor használom az ablakmosót amikor kedvem tartja.

2015. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 nagy gyuri ***** válasza:
100%
miért-miért?én azért mert zavar a ki látásban nem azért mert motoros jön mögöttem ,ez meg sem fordult a fejemben ,ha meg rossz a hangulatod ülj a valagadon otthon ne legyél bolond
2015. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen működik egyesek ablakmosója. A menetszél a szélvédőre nyomja a vékony vízsugarat, ha mégis az autó fölé spriccel, akkor álló helyzetben egy csepp víz se éri az üveget.
2015. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Dominiq Toretto ***** válasza:
55%
Kérdező te egy Üldözési mániás kis pö.c vagy szerintem. Ha nekem lenne retkes az ablakom akkor én is letörölném,és telibe lesza.ám hogy épp mögöttem kinlódsz a kis vetemékeddel... Az ilyen idétlenek mint te azthiszik,hogy mindenki ellenség :D És az is biztos ha neki állnál okoskodni felrugnálak mint a tököt aztán még a kis nyanvadék triciklidet is széttaposnám a kocsival :D
2015. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szóval ha a sok motoros egyike van mögöttem, akkor tudnom kéne, hogy Pont Te vagy az, és előtted már nem is lehetséges az, hogy nem jeézésre használom azt a k..va hátsóablaktörlőt, hanem csak arra, hogy utána jobban látok hátra mint előtte? #think #facepalm

A hozzáállásodra is van válasz: lehet, hogy a kis paripáddal könnyen mellém férsz, meg akár 2 kocsi közé is elférsz, amiben viszont az autó a jobb nálad, az az, hogy fogd ki a veled azonos agresszívságú sofőrt, az majd lelök téged a p!csába, na majd akkor meglátod mire mész a keménységeddel!

2021. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Előrefelé nem látok jól, azért nyomom az ablakmosót. Hogy ki van mögöttem? Hát mit tudom én? Előre kell figyeljek, mert én hiába tartok követési távolságot, egyesek azt hiszik, hogy ők gyorsan oda besliccannak és nyomják utána a féket. Nincs időm a visszapillantóba nézegetni, hogy ki van mögöttem. De ha mögöttem vagy, és te is tartod a követési távolságot (és az első kerekeddel nem a lökhárítómat akarod radírozni), akkor nem megy rád semmi. Csak ne gyere közvetlenül bele a seggembe. Ennyike.
2021. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!