Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell tartanom valamitől?

Kell tartanom valamitől?

Figyelt kérdés

Még tavaly október, november magasságában történt, hogy megállítottak a német rendőrség 7,5 tonnás autóval előzni tilos táblánál, előzés miatt.


Mivel jogom van nem fizetni helyben, fél órás kiabálás után és a "DAS" szó hallatán, hajlandóságot mutattak kipostázni a bírságot (90 Euro).

Január környékén kiküldték a levelet, hogy mit, hova utaljak 2 héten belül, meg fellebezhetek, stb.

Én írtam egy válasz levelet, hogy nem értem amit írnak, fordítsák le az anyanyelvemre!

Nem foglalkoztak vele, csak szintén németül válaszoltak, hogy nem fogják lefordítani (nem is ez a lényeg, pontosan tudom mit írtak, csak játszottam velük).


Még a helyszínen fenyegettek, hogy ha nem fizetem be és legközelebb elkapnak, akkor becsuknak (nem érdekelt, mert tudtam, hogy melót váltok és többé nem kell feléjük mennem).


Szóval a legutóbbi levelezés történt kb. 3 hónapja, azóta semmi, mire számíthatok, esetleg magyar oldalról?!


2010. márc. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar oldalról nemigen lesz ennek következménye, de odakinn akár 5 év múlva egy családi nyaraláskor akár Olaszországban is hűvösre tehetnek!
2010. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem 5 év múlva már elévül.
2010. márc. 12. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog elévülni,a közlekedési kihágások az eu-ban kiemelt figyelmet kapnak, és keményen szankcionálják.
2010. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most azért a 90 euróért vagy oda?

Fizesd ki ha szabálytalanságot csináltál és amúgy se fognak elfelejteni és ha egyszer elkapnak nagyobb büntetést kaphatsz! vagy ahogy mondták akár lecsukhatnak.

2010. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem volt érdemes játszani velük!Tényleg be csuknak,ha odakint legközelebb megfognak!Engem már zártak be közlekedési szabálysértés miatt....
2010. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!