Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudnák félelem nélkül...

Hogyan tudnák félelem nélkül zebrára lépni? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Júniusban az iskolából tartottam hazafelé. Elütöttek, pedig én körbenéztem, csak az autós nő kitért a másik sávból, mivel az előtte lévő kocsi megállt. 1 hónapon keresztül feküdtem, medencetörés miatt. Ám hiába tanultam meg újra járni, nagyon félek, pánikrohamot kapok zebrák előtt. Van, hogy rámjön a sírás is. Mit tudnátok tanácsolni, hogy ismét félelem nélkül tudjak közlekedni?

14 éves lány.



2015. dec. 28. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologust. Abszolute ertheto a felelmed, eleg durva trauma lehetett, nem is biztos hogy egyedul kell feldolgoznod.
2015. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan élethelyzet ez, amiben nagyon jól jön egy olyan szakember segítsége, aki látott már poszttraumás stressz tünetit produkáló embert. Sokan vannak úgy mint te, például egy gázoló vonat vezetője is sokszor csak hosszabb pszichológiai kezelés után tud munkába állni. Neked is jót fog tenni, ha valaki elmagyarázza, mások hogyan esnek túl az ilyen valóban traumatizáló élményeken. És addig is igyekezz lámpás zebrákat választani, minél kevesebbet egyedül közlekedni és szánj időt az átkelésre - akár várd meg, míg mindenki elhalad. (Ha viszont átengednek, ne bizonytalankodj, csak figyelj mindkét irányba.)
2015. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vatafak ***** válasza:
63%
*tudnék !
2015. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!