Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbuktam kresz vizsgán egyszer?

Megbuktam kresz vizsgán egyszer?

Figyelt kérdés
Bocs ha rossz téma. megbuktam 1x, nem tudom miért.. semmi kedvem elmenni a következőre, de a jogsi kellene. Lehet azért buktam meg, mert csak teszteket csináltam, a könyvet ki se nyitottam.
2016. febr. 23. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Elméleti vizsgán művészet megbukni, akinek sikerül egyértelműen felkészületlenül ment oda, csak magát okolhatja. A forgalmi vizsga sokkal nehezebb, ott nem lesz egyperces gondolkodás idő. Vedd elő a könyvet és tanulj, vagy ne akarj jogsit. Költséges a sok bukás, jobb felkészülten vizsgára menni
2016. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkészületlenül mész vizsgázni, akkor mi a kérdés?
2016. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel azt mondjátok, nem elég a tesztet csinálni, hanem könyvet is olvassam?
2016. febr. 23. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség, nem kell olvasni.


Addig mész, amíg egyszer véletlenül sikerül. Ha húsz évig tart, hát húsz évig tart...

2016. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem totózni, tippmixelni kell az elméleti vizsgán sem, hanem a szabályok ismeretében helyesen válaszolni, a szabályokat pedig könyvből lehet megtanulni, tesztlapboldog nem. Szabályismeret nélkül a gyakorlati vizsgán is megbuksz
2016. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Első említi a gondolkodási időt.

Szerinted, amikor majd ülsz az autóban egyedül, forgalomban és

- elsőbbséget kell adnod a gyalogosnak

- miközben kanyarodsz

- és szemből is kanyarodnak, s ugyan oda akarna menni, ahová te is tartasz

- szemedbe süt a nap

- valaki dudál

- dübörög egy légkalapács

- …

Ezek így egyszerre, akkor az A, B, C vagy a D válasz a helyes?


Jó válasz: léphetsz a táblán egyet

Rossz válasz: talán valaki meghal.


Nos, akkor kell-e elolvasni a könyvet, s megérteni mindent, amit ír, vagy elég leülni a monitor elé a vizsgán?

2016. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan írták, ha ennyi készüléssel nem sikerült, akkor bizony többet kell készülni.

Ami fontos, hogy az alapvető szabályokat tudd és ÉRTSD is.

Kanyarodási szabály, jobbkéz szabály, elsőbbségadás egyéb szabályai.

Én sem néztem bele csak egyszer a könyvbe, viszont az alatt a három hét alatt a tanfolyamon úgy figyeltem, mint az állat, nem heherésztem hátul, mint sokan. Így külön már csak az ilyen lexikális szabályokat kellett megtanulnom, mint pl rakomány mennyive lóghat ki, meg vontatás szabályai, ilyesmik. De ez gyakorlatilag plusz egy óra otthoni tanulás volt.

Úgy tűnik te elszalasztottad a lehetőséget, hogy a tanfolyamon megértsd a nagy részét, ezért most igenis elő kell venni a könyvet, és átnyálazni.

2016. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Én soha nem tanultam könyvből csak a teszteket gyakoroltam be, pedig B,C,D,E kategóriám megvan. Teszteket kell betnaulni, ami nem sikerül megválaszolni azt kell megérteni és utána nézni. Én szinteh ibátlanra csináltam meg minden elméleti tesztet elsőre.
2016. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as! B-n jelenleg 10 000 kérdés van. Ennyit nem lehet begyakorolni.
2016. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát totózgatással akarsz átmenni, aztán kimenni a forgalomba, miközben arra nem vetted a fáradtságot, hogy a kresz mögötti értelmet megismerd?

Remélem, eljön az idő, amikor az ilyen mentalitású embereket kiszűrik a már jogsisok közül is!

Ne is menj el!

2016. febr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!