Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ismerősöm nevelőotthonban...

Egy ismerősöm nevelőotthonban nevelkedett és még nem dolgozik, de már van gyereke, most szeretne megtanulni vezetni, szerintetek hogyan kezdjen hozzá, ilyenkor az állam állja?

Figyelt kérdés
Mivel már majdnem a barátom én mondtam, hogy van egy családi vállakozásunk jöjjön dolgozni, de nincsen kedve, pedig én meg már szívesen segítenék olyannak, akinek jelent valamit a család. a gyerekével se igazán tud hová menni, ilyenkor az állam azt is vállalja?

2016. ápr. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs kedve."


Ja, egyszerűbb mindent állambácsitól várni. Nagyon-nagyon remélem, hogy nem kap ingyen jogosítványt.

2016. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mostanában a fidesz sokkal többet tesz a nevelőotthonban kerültekért szerintem, mint régen tett, de szerintem biztos nem kap ingyen, dolgozni viszont biztos fog, azt általában szoktak, ha nem is ingyen az intézetesek
2016. ápr. 12. 11:27
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig van hely a családi vállalkozásunkban is, ilyenkor nem is tudja mit tegyen az ember, mivel tesz jót, már dolgozik két családos is nálunk, ők imádják a munkájukat, azoknak is vannak gyerekeik, de annyira félek, hogy a családosok rosszul hatnak az intézetesre, aki egyedül van
2016. ápr. 12. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dolgozik de azért gyereke van. Dolgozni meg lusta. Gratulálok.
2016. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs kedve dolgozni. Gyereke bezzeg van.

Kérdező, nem ilyenekkel kéne barátkoznod, ha jót akarsz magadnak.

2016. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg az is vicces, iylenkor mindig az ismerősöm, haverom, macskám kölykének gazdája. :D
2016. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!