Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ezért szemét...

Szerintetek ezért szemét sofőr vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor még zöldfülű voltam akkor szinte mindenkit elengedtem magam előtt / elé de manapság ez megváltozott ugyanis belefáradtam abba hogy legtöbbször csak a szerencsétlenkedés ment előttem


Például jeleztem nekik hogy menjenek és akkor vagy nem oda figyeltek,vagy fél óra kellett mire észbe kaptak és elindultak,de olyan is történt hogy lefulladt a kocsijuk és intettek hogy menjek tovább...De magam elé se engedek be senkit mert az esetek többségében úgyis megkéne őket előznöm mivel nem bírom azt ha valaki döcög előttem mint egy tetű


Ezért senkit se szoktam többet elengedni,még akkor se ha mögötte emiatt hosszú sor torlódott fel.Emiatt szokott lenni egy kis lelkiismeretfurdallásom viszont nem az én hibám hogy ilyen sok béna vezető van akik alig képesek elindulni a kocsijukkal és szerencsétlenkednek


2016. aug. 7. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Azt kell elengedni, akinek elsőbbsége van. És pont.

Ez alól maximum a beállt dugó lehet különbség, ahol illik a zipzár elvet követni.


De én attól vagyok ki teljesen, mikor kanyarodnék ki, jön 5 autó, 4 elmegy az ötödik meg kienged... Ahelyett, hogy elment volna előttem 50-el ugyan úgy, mint a többiek és simán kifordulok mögötte. Mind a kettőnknek GYORSABB lett volna.

2016. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Majd egyszer valakit odacsuksz a ..cibe, aztán sipákolhatsz.
2016. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


Igen ezek tényleg idegesítő dolgok de ilyenkor aki elsőbbséget ad annak nincs eszében az hogy megnézze a visszapillantót hogy jön e még valaki mögötte


#2


Nem értem mire célzol,de ha csak kötekedni jöttél ide akkor inkább ne is válaszolj a kérdésemre

2016. aug. 7. 20:28
 4/11 szántóvető ***** válasza:
53%
igen.
2016. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2016. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség, ha amúgy szabályosan vezetsz és csak illedelmességből kellene elengedned, de nem teszed.
2016. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Türelmetlen vagy.
2016. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..Én pl erősen válogatok ,van akit beengedek van akit nem. Pl fiatal srácot egy régi szakadt civicben szívesebben beengedek mint a mammert a kipolírozott táliában, mert tudom hogy az előbbi nem fog feltartani hanem pillanat alatt elcikázik, a másik meg 3 km alatt gyorsul majd fel 40 re,de előtte írásbeli kérvényt kell benyújtani neki 3 példányban hogy nekiinduljon.


Az a kedvencem még ,ha nincs elsőbbségem ,pl jobbkezesnél,és állóra fékezek, hogy menjen a másik el jobbról,az meg integet hogy menjek csak ,de ugyanezt a zebránál is szeretik leművelni a gyalogosok..De mi a francnak álltam akkor meg??

2016. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem ez nem konkrétan türelmetlenség bár tényleg nem szeretek cicózni.Inkább arról van szó hogy emiatt feltartom a mögöttem lévőket is akiknek ráadásul miattam kell megállniuk.Azért a türelemnek is van határa.Elvileg ez egy pár másodperces manőver lenne ehelyett ott tököl majdnem fél percig az illető ha egyáltalán el tud indulni

2016. aug. 8. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedési eszközt, betegszállítót illik beengedni a rajta/benne ülőkre való tekintettel, ha nem csinálsz vele galibát meg fél várost megbénító dugót. Minden más esetben csak annyi a lényeg, hogy ha te valamiért úgysem tudsz előrébb jutni, legalább másokat ne hátráltass. Szóval szerintem vagy szemét sofőr a leírtak alapján.
2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!