Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ezért szemét...

Szerintetek ezért szemét sofőr vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor még zöldfülű voltam akkor szinte mindenkit elengedtem magam előtt / elé de manapság ez megváltozott ugyanis belefáradtam abba hogy legtöbbször csak a szerencsétlenkedés ment előttem


Például jeleztem nekik hogy menjenek és akkor vagy nem oda figyeltek,vagy fél óra kellett mire észbe kaptak és elindultak,de olyan is történt hogy lefulladt a kocsijuk és intettek hogy menjek tovább...De magam elé se engedek be senkit mert az esetek többségében úgyis megkéne őket előznöm mivel nem bírom azt ha valaki döcög előttem mint egy tetű


Ezért senkit se szoktam többet elengedni,még akkor se ha mögötte emiatt hosszú sor torlódott fel.Emiatt szokott lenni egy kis lelkiismeretfurdallásom viszont nem az én hibám hogy ilyen sok béna vezető van akik alig képesek elindulni a kocsijukkal és szerencsétlenkednek


2016. aug. 7. 19:43
1 2
 11/11 szántóvető ***** válasza:
"De magam elé se engedek be senkit"-mert feltartanak?a közlekedés nevű tásrasjátéknak nem ez a lényege.de mindegy,nem folytatom mert úgysem érted.
2016. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!