Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetést kaptam, Közleménybe...

Büntetést kaptam, Közleménybe írhatok valamit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hello Mindenki, Az egész úgy történt hogy hazafelé tartottam autóval, pár hete történt útfelúítás azon a szakaszon és még mindíg kint van a 40-es tábla és az előzni tilos jelzés, kb 60-70 el mehettem, és megelőztem egy előttem 30-al, 40-el haladó járművet, amit a rend éber őrei azonnal észrevettek. Kaptam egy 10.000Ft-os Büntetőcsekket+pár büntipontot a jogosítványomra. A Közleménybe írhatok pár jókívánságot?


pl" költsd gyógyszerre" stb, Ez becsületsértésnek számít? kaphatok ezek után valamiféle "meghúrcolást" ? Elvégre Magyarországon vagyunk, ahol nap mint nap alaptörvényen változtatnak kénye kedvük szerint.


De egy kész úton, ideiglenes korlátozással, elbújva nem érzem jogosnak a büntetést. 4 éve vezetek, sohasem történt semmi ilyesmi előtte.


A lényeg a lényeg, hogy szivesen üzennék a "kedves szervnek".


Köszi a válaszokat!



2016. aug. 21. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Pedig jogos a büntetés. Kint volt a tábla, és te kétszer is figyelmen kívül hagytad. Nem is értem, hogy ha te hibázol miért áll még neked feljebb?

A közleménybe meg írhatsz hülyeséget, de ezzel is csak magadat járatod le.

Ja, nem vagyok rendőr, csak betartom a kreszt.

2016. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez csak egy ideiglenes korlátozás, kész az út, mint a tükör. Nem értem míért kell bújkálni, ha lejáratom magam, sem érdekel, csak hogy fognak e reagálni a közleményre?


Ez a büntetés semmin sem fog változtatni, ez után is így fogok vezetni, viszont a túlzottan alacsony korlátozás több bajt okoz mint hasznot.

2016. aug. 21. 00:19
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Kint volt a tiltó tábla? Igen! Akkor teljesen mindegy, hogy ideiglenes vagy végleges tábla. Nem azért van kitéve, hogy dísznek legyen. Ha nem tartod be a szabályokat, büntetnek.

A te dolgod, hogy mennyi büntetést akarsz még kifizetni, és mennyi pontot vesznek el tőled. Egy idő után a jogsid is repülni fog..

2016. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyébként kiröhögnek a közleménybe írott szöveg miatt. Ők csak azzal foglalkoznak, hogy a büntetésed ki legyen fizetve. Ha valaki annyira ostoba, hogy a közleménybe ír valami hülyeséget, nos, nevetnek egyet vagy nem is foglalkoznak vele.
2016. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy. 100 szónak is egy a vége. Nem engem kéne basztatni ünnepnapon a 20 éves F-es astrámmal és a 60 km/h val lakott területen kívül. Hanem aki összevissza ilyenkor száguldozik ennek a többszörösével. Nem fog ugrani a jogosítványom 3 év alatt meg úgy is elévül. Örülök hogy az adómból ezeket a nyomorultakakat kell fizetnem. És még ráadásul nem is járnak el normálisan. Csak a basztatás megy, a bujkálás meg a pénzbeszedés.
2016. aug. 21. 02:19
 6/17 szántóvető ***** válasza:
hülyeségnek tartom.de ha ennyire nem akarsz fizetni és ki akarsz baxni az állammal akkor üld le,2 napot ki fogsz bírni.
2016. aug. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Örülök hogy az adómból ezeket a nyomorultakakat kell fizetnem. És még ráadásul nem is járnak el normálisan. Csak a basztatás megy, a bujkálás meg a pénzbeszedés."


Remélem, majd ha egyszer szükséged lesz "ezekre a nyomorultakra", visszakapod ezt a mentalitást.

2016. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elvégre Magyarországon vagyunk, ahol a delikvensek nem fizetnek, mint a katonatiszt, hanem hisztiznek!


Természetesen bármit írhatsz a csekkre, de csak a postások fogják olvasni és kiröhögni, hiszen a pénz már utalással kerül a számlára. Se a rendőr se más nem fogja olvasni!

2016. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te vagy az a vagány, aki itt érdeklődött, hogy bemutathat-e a Véda-kamerának, ha elhalad alatta?

Ne így legyél kemény, menj be a rendőrségre és ott ugass! :D Te fotelharcos...

2016. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt írsz a közleménybe amit akarsz, egy számítógépes rendszer dolgozza fel, ember soha nem fogja látni (maximum a postán a postásnéni, ha csekken adod fel).
2016. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!