Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan létezik, amikor a...

Olyan létezik, amikor a vizsgabiztos elintézi, hogy forgalmi vizsgán legyen akadály?

Figyelt kérdés

Pl


- jelzőlámpák kikapcsoltatása

- egy útkereszteződés egyenrangúvá tétele a vizsga idejére

- megcsörgeti a traktorosokat a záróvonallal ellátott országúton, hogy indulhatnak



2016. okt. 1. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést Te sem gondolhatod komolyan.
2016. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szántóvető ***** válasza:
100%
és ne hagyd ki a fizetett gyalogosokat meg biciklistákat akik a legváratlanabb helyeken keresztezik az utadat.a legjobb ha a vizsgaútvonalra riadóztatod a haverjaidat ill pénzért alkalmazol embereket akik blokkolnak minden zavaró közlekedőt a járműved körül.
2016. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
35%
Ki tudja a mai vilàgban:D Viszont olyan lètezik,hogy a vizsgabiztost az oktatò megkeni, annak remènyèben hogy majd igy megfektetheti a lelkes nebulòt
2016. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kicsinyes! A Niburu is azért kerül földközelbe, hogy téged bosszantsanak. A **** rádió direkt rossz közlekedési információkat ad, s szép nyári napon ugrásra készen állnak a hóágyúk Alsócsöröggfalva és Takonytamási között, direkt vizsganapokra felkészítve.
2016. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kész! Képzeljétek el, ha ez valaha megkapja a jogosítványát és elkezd vezetni..

Azt hiszi majd, hogy az egész világ összeesküdött ellene!

2016. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, én egy traktoros vagyok és mikor hív a vizsgabiztos hogy meg kell valakit buktatni, azonnal otthagyom a földeket és beszáguldok a főútra 20-al tötyögni, persze ingyen.
2016. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Az előző válaszolóknak ne higgy el semmit! Létezik ilyen vizsgabiztos. Nekem vizsgánként egy ezrest szokott adni, hogy az előre megbeszélt időpontban és helyen random sétáljak át az úton a tanulóautó előtt. Vagy hogy biciklizzek előtte, és hirtelen, mindenféle jelzés nélkül vágódjak át a sáv közepére. Egy ismerősöm meg a Stop-táblát szokta leszedegetni a kereszteződésekben vizsga előtt. Igaz, hogy ezzel elő szokott idézni egy-két koccanást, de a vizsgabiztos jól megfizeti.
2016. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 30-as tábla kirakással szoktak megbízni, itt a ház előtt. Nekem totál megéri: 10 perc meló és egy ezrest ad egy alkalomért. Ha nem vagyok otthon, akkor lepasszolom anyámnak a feladatot.
2016. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc :) Lehet lefizeti az égieket is és ónos eső lesz ami megfagy. Ebből tükörjég lesz :)
2016. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!