Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes-e lefényképezni és...

Érdemes-e lefényképezni és feljelenteni a szándékosan szabálytalankodókat?

Figyelt kérdés

A lakóhelyünkön van egy gyalog- és kerékpárút, ahová gépjárművel behajtani tilos. Nos ezt többen szándékosan megsértik ezzel veszélyeztetve az ott bicikliző vagy éppen játszadozó gyerekeket és persze másokat is.

Persze a kérdés általános. Érdekelne mindenféle ezzel kapcsolatos válasz.


2010. ápr. 24. 19:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
óóóóóó, drága barátom!!!!! videóval és mindenképp legalább két tanúval bizonyítsd. Bemész a kerületi kapitányságra és bejelented. megtalálják és jól megvágják. Én is tettem már egyszer ilyet és működik.
2010. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nem,mivel nem lehet mindenki olyan "TÖKÉLETES" mint te,mindig van,hogy véletlen figyelmetlenségből az ember elnéz valami táblát.Ha kiderülne,hogy engem valaki így feljelentett ,egyrészt szana szét b'sznám a tetves g'ci fejét,másrészt kárt tennék a kocsijába.

De utálom az olyan embereket mint te,te k'csög törvényszerető b'zi.

nem érdemes lefotózni,mert bárkit is meglátok fotózkodni,kik'rom akezéből a masináját,azt mehet haza a p'csába.Remélem megértetted te g'ci.

2010. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
ajjaj, de rohadt kemény itt valaki. Ha nem vagy képes figyelni a kresz-re, akkor kocsiba se ülj. A véletlenekből meg a figyelmetlen sofőrök miatt vannak a balesetek. Én amondó vagyok, hogy vedd csak fel videóra keress tanút és jelentsd fel. Egyébként baromi félelmetes, hogy azzal fenyegetőzöl itt, hogy kárt teszel más kocsijában. Szerinted nem fognak egyből rád gyanakodni? Ez elég gyenge volt cimbi.
2010. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
19:15-ös neked még lesz problémád az életben! Ha velem futsz össze, akkor velem, ha mással, akkor mással. Jussanak majd eszedbe a szavaim!
2010. ápr. 24. 19:33
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyi, hogy te aztán ki.aszott okos vagy!! Tegyük fel, hogy van gyereked, bár ezt elképzelni sem tudom, mert szerintem te egy 17-18 éves kis hulladék vagy egy fostömlő honda crx-el. Tehát ha lenne gy gyereked, akkor mt szólnál ahhoz ha ott jönne menne az autós, ahol a gyereked játszik? Teeeeeeee!!! Ennyi ésszel, miért nem inkább naplót vezetsz? Vagy áramot? Ahogy neked az úton fáj ha a bringás szívat úgy másnak miért kéne elnézni, hogy te gyökér vagy? Bőven van még mit tanulnod.... megértetteeeeeeed??? teeeeeeeeeee!!!!!!
2010. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!! Figyeld ennek a szerencsétlenségnek a következő kommentjét! kur.a, g,ci stb. Egy ép normális mondata sem lesz. Szerintem még autója és jogsija sincs csak a falu egyetlen számítógépén valakit el kell küldjön a p.csába, mert otthon kuss a neve.. HEHE:D:D:D. Izgatottan várom a következő megnyilvánulást!!!!
2010. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Hogy a 19:54-es örüljün,újra itt vagyok.19 éves vagyok,és szánalmas,hogy itt rinyáltok.

Én beszéljek a helyes gondviselésről.......?

Talán ne hagyd a gyereked egyedül,figyelj rá,nyilván az autós nem 120 km/h-val fog elrepeszteni.

A másik,hogy van jogosítványom 2 éve ,nap mint nap vezetek,és be is tartom a kreszt,mind a táblákat mind a sebesség határokat,deeeeeeeeee annyira unom már azt ,hogy sok köcsög önkéntesen akar beleavatkozni a dolgokba.Menj be a polgármesteri hivatalba és a lakók által aláért kérelemmel menj oda a pultos csajhoz vagy férfihoz,és igényelj egy követ vagy valamit ami akadályozza az autós forgalmat,de ne akarj itt önálloskodni.Ha valaki miatt én fizetek,például véletlen elnézek valamit és ő felveszi,akkor az megbánja,mert ebben az idöben senki nem áll ugy ,hogy csak ugy dobálja a tízezreket.

Na most megyek,kibulizom magam,remélem kavarok pár csajjal,igen f'sz tudatlan köcsög vagyok,csak sajnos a magam fajtából lesznek a gazdag emberek és csajok kedvencei.A többi mit érdekel?Ha meg nem jön össze,akkor meg majd találkozunk a hajléktalanszállón,mert ugye ti mind odakerültök.

2010. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A fénykép nem elég? Mindenképpen kell a videó?
2010. ápr. 24. 20:15
 9/35 anonim ***** válasza:
szerintem a fénykép is elég, de csak akkor ha egyértelmű a szabálysértés. PL: láthatóan a behajtani tilos tábla mögött áll az autó. A tanú(k) az nélkülözhetetlen. Egyébként a rendőrség nem fogja kiadni az adataid, de ha mégis megtudja, úgyse mer majd bántani, hisz egyértelmű a bosszú főleg ha te úgy látod, hogy ő volt...... Egyébként no para én háromszor szóltam a faszjancsinak, hogy a szabályok rá is vonatkoznak és ha nem tanul meg viselkedni, akkor majd megtanítja más. Negyedjére beidézték aztán megbüntették. Csak hebegett habogott most villamossal jár:D:D. Ja és a kocsimnak semmi baja:D
2010. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:15


Kíváncsi lennék hány stop táblánál álltál meg mióta van jogosítványod!

Sok ember azért csinál balesetet mert lusta megállni ha jön autó ha nem...

A héten 4 ilyen baleset volt !

Ugyhogy ha nem vagy képes figyelni fogd be szépen a szádat!

2010. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!