Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes-e lefényképezni és...

Érdemes-e lefényképezni és feljelenteni a szándékosan szabálytalankodókat?

Figyelt kérdés

A lakóhelyünkön van egy gyalog- és kerékpárút, ahová gépjárművel behajtani tilos. Nos ezt többen szándékosan megsértik ezzel veszélyeztetve az ott bicikliző vagy éppen játszadozó gyerekeket és persze másokat is.

Persze a kérdés általános. Érdekelne mindenféle ezzel kapcsolatos válasz.


2010. ápr. 24. 19:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
látom ez a nem sokáig 72%-os nem érti a lényeget. Mondjuk mindegy is. Én már csináltam ilyet és fogok is ha úgy alakul. Attól meg nem félek, hogy kiszáll és nekem jön, mert ezt már megpróbálták egy páran és nem pont úgy jött ki a lépés ahogy tervezték:D Én amondó vagyok, hogy gyertek csak nyugodtan. Egyébként mi ez a beleegyezős hül.eség? És a parkolási bírság vagy a traffi??
2010. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Beviz Elek ***** válasza:

A parkolási bírságnál nem téged fényképeznek, ahogy tilosban vezetsz és mosolyogsz.


A rendőrséget pontosan nem tudom. Romániában pont ezért kapcsolták ki az állandó traffikat. Azt, hogy kocsiból lehet-e, azt nem tudom.


:)

2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

nem is azt firtatom, hogy vezetés közben hanem azt, hogy a autó tulajának beleegyezése nélkül.....Ettől függetlenül ismétlem én már csináltam ilyet és működik!!! HA valaki nem ért a szép szóból, akkor ért a bírságból. Mellesleg itt nem véletlen benéztem a táblát-ról van szó, hanem szándékosságról.


:)

2010. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Beviz Elek ***** válasza:

Milyenokbólhajt be oda? Gondolom nem azért, mert látja a tiltótáblát és érzi, hogy neki oda KELL mennie.

Lehet, hogy oka van. Szerintem én is megtenném, de lassan, hogy vigyázzak a gyerekekre és a biciklisekre. És még a szúrós szemmel néző felnőttekre is :D

2010. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarsz spicliskedni!?
2013. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!