Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A PÁV vizsgának mi értelme van?

A PÁV vizsgának mi értelme van?

Figyelt kérdés
Valaki tudna normális érveket írni arra, hogy mi értelme a PÁV vizsgának? Mert ahogy ismerősöktől hallgattam meg olvastam, hogy milyn én nem látom az értelmét. Hogyan lehet egy számítógépes "játék" alapján eldönteni, hogy valaki alkalmas-e a vezetésre vagy sem, mikor vezetéstechnikailag nem is vizsgálják?

2016. dec. 30. 20:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%

" Pláne úgy hogy akkor kötelező amikor már beleölt az ember több százezret a jogsiba"


Minden autósiskolában elmondják, hogy ezzel kell kezdeni. Mi is mindig ezt javasoljuk itt.

2018. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Tényleg, dereng valami, hogy az első alkalommal az elméleti előadő valami ködös egy mondatot említett az egészről, hogy itt a vezetés okozta stresszt nézik. Röhejes. Nincs olyan hogy valaki alkalmatlan a vezetésre, legalábbis más országokban. Pénzlehúzás és abszurdum az egész.
2018. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Például a Szondi-tesztnek megtudod mondani hogy mi köze van a vezetéshez? Az egyik "értelmes" dolog a pávon. De lehetne még említeni néhányat. Máshol azért nincs ilyen, mert ott ezt nem tűrnék az emberek, de itt is sunyi módon és ködösítve beszélnek róla az érintettek.
2018. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
21. hozzászóló. Azt írtad, hogy azt javasoljátok hogy kezdjék ezzel a tanulók, de ezen a pávon van vezetési teszt is. Szóval akkor ők ott a pávon vezetnek életükben először?
2018. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 szántóvető ***** válasza:
milyen vezetési teszt?szerinted kapsz egy teherautót oszt irány Budapest belváros?van egy gagyi szimulátor ami még viccnek is rossz,ennyi.
2018. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én a rendkívüli pávról, vagy páv IV-ről beszélek. Ott van vezetés.
2018. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ez egy másik accountról ment. Szóval nem egyről beszélünk.
2018. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Családi modellre van ebben az országban is szükség, nem erre a szerencsétlen szemétre ami megy. Az emberek csak ölik a pénzt a jogsiba, meg semmit érő órákba, aztán lehet mehetnek pávra.
2018. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Huszonegyes, nem oktattok b kategóriában, vagy nem fogalmaztam meg elég érthetően a kérdést?
2018. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

pénzlehúzás az egész (páran ebből élnek), van aki évek óta vezet és elveszik tőle a megélhetését.

Vagy legyen minden jogsihoz feltétel, vagy töröljék el ezt a (PÁV)hülyeséget.

2018. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!