Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Véda alatt jobbra kikerültem...

A Véda alatt jobbra kikerültem a belső sávból egy balra kanyarodó autót? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
A két sáv között cikkcakkos vonal volt. Az záróvonal átlépésének minősül és megbüntetnek ezért?

2017. márc. 6. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajj, az bizony veszélyes helyet jelző vonal volt... Viszont jó hír, hogy a KRESZ II. 18. par. alapján ennek átlépése nem tilos. Kérdés volt-e mellette záróvonal.
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Nem volt mellette záróvonal, mind a két sávból lehetett menni egyenesen, csak ez a cikkcakkos vonal volt a kettő között. Csak mivel az előttem lévő balra lekanyarodott, én kikerültem. Aztán gondolkoztam, hogy tz lehet hiba volt. Gyorsan nem mentem, azért nem büntethetnek meg. Ezért igen?

2017. márc. 6. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lósz@rt se tud nézni ez a véda nevű baromság a sebességmérésen kívül. azt is csak kb 20 méterre
2017. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, remélem igazad van :)
2017. márc. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!