Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a közlekedési rutin oktató? Vagy velem van a baj hogy egy p*csnek gondolom?

Figyelt kérdés

Kezdő motoros vagyok.

Itthon van egy 50ccm-s motorom amivel nincs rutinom forgalomban.

A határban szoktam menni vele ahol ugye se tábla se forgalom.

A KRESZemet több mint fél éve tettem le.

Az elsősegélyt talán egy hónapja.

De az oktatóm egy s*eggfej. És már telefonon keresztül is érezni lehet hogy full türelmetlen.

Azt akarja hogy vigyem ki a motort a rutinpályára a forgalmas városon keresztül úgy hogy ő megy előttem kocsival. Mondtam neki: "de ember! Nincs rutinom forgalomban!"

Erre a válasz: "van váltós motorod,tudsz is vele menni,a KRESZt ismered...nem értelek!"

Ennyi erővel vizsgáztasson ott le helyben ha már annyira jobban tudja hogy forgalomképes vagyok.

Meg a KRESZ eléggé más gyakorlatban mint elméletben.

Meg ő lusta kivinni a 3 motort a pályára és ezt tőlem várja el. De könyörgöm,én fizetek,aztán még engem akar csicskáztatni.

Meg volt hogy telefonba leb*szdmegozott. Olyan bunkó mint a sz*r...

Meg vinnem kell sisakot,magasszárú bakancsot(nem értem miért nem jó neki az airmaxom)...ha kell én még papucsba is motorra ülök nem lesz semmi bajom...jóhogynem teljesen át akar öltöztetni,aztán ha nincs olyan cuccom ami kénye kedvére megfelel még vegyek...

Anyámnak meg mondom hogy ha így fog velem beszélni én kioffolom mint a sz*rt azon ne múljon. De anyám izél rajta hogy: ne mer megbuktat.



2016. márc. 30. 16:13
1 2 3
 1/21 Croatian válasza:
53%
A sisakot meg a magasszárut értem mert az szabály. Igen, kicsit nyers a modora de én örülnék ha így bízna bennem, szertintem azért kérte mert ügyesnek tart.
2016. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Papi Gonzales válasza:
84%
nem nagyon értem mi a problémád, szerintem teljesen igaza van
2016. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Attól még hogy paraszt igaza van. Az meg szánalmas, hogy anyunak meséled hogy fogod "kioffolni" az oktatót... A Papucsról meg a többi agymenésről inkább nem írok semmit.
2016. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 #2 szóval ti szeretitek ha elnyomnak titeket és pofátlankodnak veletek áháá
2016. márc. 30. 16:32
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Inkább örülnél neki, hogy élesben akar megtanítani rendesen vezetni. Ez egy gyakorlati tárgy, ha sose mész ki a forgalomba sose fogod megtanulni. Amiket a végén írtál meg annyira gyerekesek, hogy már szánalom.
2016. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Öcsi! Fejezd be a hisztit, aztán, csináld amit az oktató mond. Nem vagy terminátor, sisak ,magasszárú, hosszú ruha mindenkinsk kötelező. Szerinted hog,an fog megtanítani, ha nem meryz menni a városban. Mindenkivel így csinálják. Ha nem tetszik hagyd abba a tanfolyamot.
2016. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ismeretlen motorral menjek a legnagyobb forgalomban.

Az oké hogy pár óra vezetés után miután kiismertem a motort meg valami olyan rutint szereztem aszfalton hogy jó oké már tudok biztonságosan közlekedni hogy másokat se magamat ne sodorjam bajba...na de az hogy egyből alám rakja a full ismeretlen motort 0 forgalmi tapasztalattal aztán menjél?!

Pár óra után oké na de kapásból?!

Én speciel utálom ha úgy parancsolgatnak nekem a senkik mint a királyok,és közben csak elvárják a dolgot és semmit nem segítenek...dehát ti jobban tudjátok

2016. márc. 30. 16:44
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Papucsal fel mersz menni a motorra, de a forgalomtol felsz..
2016. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

De amugy, tegyuk fel, hogy tenyleg tirpak, akkor sem kerulheted el, hogy az eloirt sisak, magasszarut ne vigyed, vegyed fel.

Ha meg valamit nem jol csinalsz, megbuktat, nem azert, mert tirpak, hanem mert az a dolga.

2016. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most valahol elvesztettem a fonalat: Nem azzal kezdted, hogy azt akarja az oktatód, hogy vidd ki a motorod?! Akkor milyen ismeretlen motorról beszélsz?!

A kért felszerelés kötelező (nem véletlenül), szóval ezen kár rugózni.

Ha földúton el bírsz vezetni egy motort, akkor aszfalton is menni fog, hidd el. Nem kell rajta agonizálni. Bízz az oktatódban, tudja az, hogy mit csinál.

Amikor a "B"-t csináltam kb. másfél órát voltam a rutin pályán (tehát még a vizsgám se volt meg belőle) és utána nekem kellett haza vinnem az autót, ami kb. 50 km-t és 3 várost jelentett. Persze, hogy be voltam tojva, de ezen is túl kell esni.

2016. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!