Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Másnak is nehezen megy a...

Másnak is nehezen megy a forgalomban vezetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. B kategoriás jogositvanyt csinálok. De a vezetésnél nehézkesen megy a kresztáblák időben felismerése és alkalmazása. Nehezen fogom fel. Stresszelek. Pécs városában vezetek es annyi gondom van, besorolásoknál, kereszteződésekben velem szemben és jobbra lakopihenő övezet balra haladhatok mert ott semmi tábla én pedig megyek előre mert nem szol semmit . Erre bele tapos a fekbe az oktato. Milyen tábla van. Mondom lako pihenő övezet. És mit tudunk róla? Mondom max 20 km/h es csak ott lakok vagy celforgalom hajthat be. Es tudom mit jelent a tábla de nem alkalmazom mert kozbe annyita stresszelek a parkolo autokat nezek hogy van e valahol zebra, hogy kinek van táblája hogy van e gyalogos aki lelép a táblára stb stb. 10 óránál tartok és ideges hogy mikor szokom meg a forgalmat a kresztáblák utasitásait. Nektek hogyan ment? Mennyire vagyok nehézagyú az átlaghoz képest? Csak nekem ilyen nehéz? Másnak hogy ment?
2017. ápr. 13. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen nehezen ment.

Igazából én máig nem tudok vezetni normálisan.

Nem is vezetek, csak a szomszéd faluig.

2017. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem vagy egyedül. Még húsz óra, és belejössz.


Javaslom nézegess ilyen tárgyú videókat a jutubról..gyakorlat teszi a mestert, mint tudjuk.

2017. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem egyedül vagyok
2017. ápr. 13. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak teszel rosszat ha stresszelsz....

Én is stresszeltem, de mindig az első óra első pár percében.... aztán valahogy sikerült ezt elengedni...

Persze bakizni bakiztam én is... de ki nem?

Nagyobb kategóriáknál már bem volt semmi.... ott mát olyan termeszetes volt minden.

2017. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt gyakorolni kell!

Nem verseny ez, hogy időre menjen! Türelem!

2017. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el csak addig fogsz stresszelni, amíg le nem vizsgázol. Utána le fogod sz**ni, hogy lakóövezetben 20-al lehet menni és az egyéb ostoba marhaságokat (magamból meg jópár emberből kiindulva). Vizsgán kis túlzással azért is hibapontot kapsz, ha sebességváltás közben nem veszel mély levegőt. Az egész a szívatásra van kitalálva. Ha meglesz a jogsid, úgy fogsz vezetni, ahogy neked kényelmes. Szóval sok sikert a vizsgához, mert azon csak túl kell lenni.
2017. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom hogy igazatok van. Csak ahogy mondtátok hogy ha lesz jogsim. most azon vagyok hogy meglegyen. Es minden szőrszálba belekötnek. Ettől félek.
2017. ápr. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!