Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha olyan módon lassítok, hogy...

Ha olyan módon lassítok, hogy nem gyullad ki a féklámpán, és így belémjönnek, akkor is a mögöttem lévő lesz a hibás?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A motorfék nem okoz akkora lassulást, hogy ne lehessen időben észrevenni. Így nem fognak beléd menni. Max ha alszik :))
2017. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Zöldre váltó lámpánál lefulladtunk, a hátsó belénkjött mert annyira a seggünkben akart vonatozni.Lökösök lefittyedtek lámpája kitört. Persze jó magyar szokás szerint nem ismerte el a felelősségét,kalimpált ordítozott, hiába mondtuk neki hogy teljesen egyértelmű a hátsó a hibás,de ő csak nem, merthogy nem égett a féklámpa. Mutattuk neki hogy nézd: nyomom-ég! Csak nem nyomta senki az ütközésnél.


Rendőri intézkedés lett a vége és giga nagy dugó,mert ilyen 'értelmes' embernél nem szabad elmozdítani a kocsikat a pozícióból mert az anyját is lehazudja utána és azt mondja mi tolattunk neki vagy valamit kitalál. A rendőr is nem túl kedvesen ecsetelte neki a követési táv betartását és megköszönte hogy 3 km dugót kellett miatta csinálni,mikor azonnal el kellett volna ismernie a felelősségét..

2017. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
úú ez a sztori nem semmi :))) Milyen autója volt?
2017. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ja utólag vicces nekem is :) Renault megane
2017. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
52%
Lehet hogy igen de lehet hogy nem.
2017. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A féklámpa hiányra, nem világitásra nem lehet hivatkozni. Mert ha elromlik , a féktávolságot minden esetbe be kell tartani. Az égő bármikor ki éghet.
2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Akar mi is történik az eső autóval, én ha mögötte haladok látnom kell hogy közelednek fele, mégha nem is ég a feklampaja akkor is.

És van követési távolság is, szerintem aki beléd hajt az a hibás.

2017. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Stefan Péter István válasza:
A szabály az, hogy neked olyan gyorsan kell menned, hogy belátható távolságon belül mindig meg tudj állni. Az előtted haladónak, nem biztos, hogy működik a féklámpája ezért erre is ügyelned kell.
2017. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen,a követési távolság be nem tartása miatt,viszont ha úgy tudsz fékezni,hogy nem gyullad ki a féklámpád,ott műszaki probléma van.
2017. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!