Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az Ajtósi Dürer sorról a...

Az Ajtósi Dürer sorról a Stefánia útra balra fordulás még mindig problémás?

Figyelt kérdés

Régebben jártam arra, és van ugyan balra forduló sáv, de közben a szembejövőknek is elsőbbséget kell adni, és annyian jönnek szemben, olyan forgalmas az út, hogy be lehetett ragadni a lámpaváltásba.


Megoldották ezt azóta? Nemsokára megyek megint arrafelé, és ezért a kérdés, hogy érdemes-e elkerülni azt a kanyart, vagy azóta módosítottak valamit a lámpákon?



2017. máj. 25. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanaz a helyzet most is, de ha nem mész ész nélkül be harmadik balra kanyarodónak a kereszteződés közepébe, akkor nincs gond.
2017. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hányan férnek át ott egy lámpaváltással, bár a múltkor láttam egy bátor embert, aki zöldnél egyből padlógázzal átvágott a szembejövők előtt.
2017. máj. 25. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen problémás. Két lehetőség van ,vagy padlógázzal átcsapatsz mikor még éppen vált a lámpa,vagy megvárod míg az összes szembejövő elfogy és pirosat kap, aztán te is piroson átcsorogsz. De ez maximum egy vagy kettő kocsi. Én megszüntetném az ilyen telizöldeket mert állandó balesetveszélyt dudálást anyázást szülnek és külön balra sávot alakítanék ki külön zöldlámpa idővel
2017. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jártam arra, és egy fokkal jobb a helyzet, mert építkeznek, és így csak egy sor kocsi jön szembe. Persze a várakozás szempontjából ez nem jó, mert nem fogynak el, de így viszont könnyebb zöldnél előttük egyből keresztülvágni, és így is tettem.
2017. máj. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!