Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van köztetek olyan, akit...

Van köztetek olyan, akit jogtalanul büntetett meg a rendőr?

Figyelt kérdés

Engem pl. megállított, hogy látta, hogy telefonálok.

Ez nem volt igaz, de én egyedül voltam, neki viszont ezt majd tanúsítja a társa.

Történt már valakivel hasonló?



2017. júl. 19. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
És ilyen esetben mégis mire hivatkozva büntet meg? Ha valóban így történt, akkor nem lett volna szabad kifizetned a bírságot.
2017. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
84%
Olyan volt, hogy próbálkozott. Aztán amikor közöltem veleb hogy nem vagyok hajlandó elfogadni a helyszíni bírságot, hanem ragaszkodom a szabálysértési feljelentéshez, akkor meglepődött...
2017. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is tiltakoztam, hiszen nem követtem el a szabálysértést.

Nem is fizettem ki a kért 10ezret, ezért feljelentett a rendőr.

A kolléganője, meg letanúzza neki.

Már kértem a szolgáltatómtól részletes híváslistát, ami engem igazol.

(Sajnos nem biztos, hogy elfogadják mint elegendő bizonyítékot, két rendőrrel szemben.)


Ezért kérdeztem, hogy mással is előfordult-e hasonló, hogy csak ráfogtak valamit, ő meg nem tudja bizonyítani az ellenkezőjét, mert egyedül autózott így nincsen rá tanúja.

2017. júl. 20. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a közteresek büntettek meg, mert szabálytalan helyen parkoltam szerintük. Persze teljesen szabályosan álltam. Bementem a közteresek irodájába és mondtam hogy vagy törlik a büntetést vagy másodfokra viszem, azonnal törölték.
2017. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem tíltott önkényuralmi jelkép közszemlére tételéért. Ez úgy volt, hogy HM fest-re akartam kimenni és egy Wehrmacht Vezérezredesi egyenruhában. A ruha kb 300 ezer forint volt + egy hatástalanítot luger p08 és tokban de a ruha drágább volt. Volt rajta lovagkereszt tölgyfa lombokkal kardokkal, egy 1. és 2. osztályú vaskereszt, téli hadjárat szalag, egy Hindenburg kereszt, Vaskereszt-pánt, és egy horogkereszt nagykereszt kitüntetés. Mivel nincsen autóm, ezért tömegközlekedéssel kellett eljutni oda. A Kossuth téren egy kisebb baleset miatt lekellett szálni és elindúltam a következő megállóig 20m után leakartak kapcsolni, ezért elkezdtem futni és elkezdtek üldözni. Aztán nem bírtam és megálltam és a ciánkapszula utánzatot kiszedtem a zsebemből. Amikor oda értek nem tepertek le hanem az irataimat kérték. Oda adtam a replika tiszti könyvemet természetesen állnév volt rajta, és hamis adatok. Aztán mondtam, hogy mielött bevinnének had rakjam a számba a ciánkapszula utánzatot. ( ők azt hitték igazi) Beraktam és elakarták venni a lugerem, mondtam, hogy azt felejtsék el, mert iratom van róla, hogy hatástalanított, meg is mutattam nekik. Aztán elkezdték tépkedni a kitüntetéseket, hogy szedjem le, mondtam, hogy nem fogom és ha letépik akkor kifizethetik a ruhámat és a kitüntetéseket. Aztán helyszíni bírságot kaptam de feldughatták a seggükbe mert hamis adatokat irtak le a könyvemből, pedig mondtam, hogy azok nem az igazi adataim és ezekután már nem akartam kimenni a HM festre úgyhogy elindúltam haza. Azóta nem vettem fel, de majd megpróbálom jövőre. Ne értsetek félre nem vagyok neo-náci és én nekem ez lesz a munkám, hogy előadásokat tartsak az akkori fegyverekről-ruhákról. 16/F
2017. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!