Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen olcsó kamionos navigáci...

Milyen olcsó kamionos navigációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne ami tud TMC-t is. Tudom hogy nem 10000ft értelmes válaszokat várok. Ha nem gond.

2017. aug. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkaeszköznek a TomTom Trucker 6000, és mint munkaeszköz, nem az ára az elsődleges szempont.
2017. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az ára a fő szempont akkor csak szívni fogsz..
2017. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem is trucker 6000 van, megéri a pénzét. Minőségi maga a gép is, vannak hibák a tervezésben (pl nem vagy kitiltva de mégsem tervez arra), de összességében nagyon elégedett vagyok vele. Eddig ezt próbáltam, az igo-t és a sygic truck-ot, de a tomtom jött be legjobban.


Tmc-t nem erőltetném, akkor már olyan lesz mint a google maps, tehát pár perc miatt képes bevinni a sűrűbe ahol igazából nem is tudsz úgy haladni mint számolja és buksz egy csomót.


Mondjuk én London és környékén közlekedem vele, már a tervezést máshogy kezdem ha nem akarok cumizni

2017. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Én is Angliában akarom használni ezért kérdezek.
2017. aug. 2. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

mennyi hulye ember van :D kerdezo, megbocsass de te is eleg idiota vagy, nem kell 10ks valasz lol... Ott a Wayteq, raksz ra egy igo primot tomtom terkepekkel, es mindened meglesz 20k ert, es tmct is lehet hozza venni par ezerert.


Inkabb veszel szar tomtomot 100 ezerert csak mert elorejelzi a dugot? (amiert kulon fizetni kell).


Ha ennyire fontos az az idiota dugo elorejelzo akkor ncorerol letoltod a tomtom navigaciot androidos keszulekre, adsz neki mobilnetet es ugyan az lesz mintha.megvenned 100k ert.


De ha ennyire egeti a zsebed a penz akkor szarj csak nyakon minker ehh

2017. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivan 5-ös, te nem teheted meg akkor már más se vegyen normális gps-t? Amit nem enged meg a pénztárcád az már szar? Nekem garmin dezl 770-em van és valahogy jobban bejön és ezerszer minőségibb mint a kis occó wayteq. Nem mindenki olyan igénytelen mint te.
2017. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-öske.Ha elolvastátok volna keresek navit nem vettem még. De most hogy írtál eszembe jutott hogy sok a pénzem ezért veszek egy navit ami mindegy milyen csak drága legyen. A TMC nem is kell majd mert majd bérelek egy rendőrautót rendőrrel aki csinálja nekem az utat. Köszi a válaszod remélem még sokszor írsz nekem az okosságaidból.
2017. aug. 7. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Garmin? hhahah na jol van ilyen hobbi hozzaertokkel nem allok le vitatkozni... am 1, lenne ra 2, a kamionosok 90%-a wayteqet hasznal, es nem azert mert olcso.
2017. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt hogy a kamionosok 90%-a azt használja. Láttad már a kamionosok 90%-ának a navigációját? Ugye hogy nem.
2017. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!