Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbuktam a vizsgán kétszeri...

Megbuktam a vizsgán kétszeri lefulladás miatt, szerintetek is csalás?

Figyelt kérdés
Hisz még nagynénémmel is előfordul olykor-olykor, pedig ő már több mint 40 éve vezet napi szinten!
2017. aug. 8. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy emiatt buktál meg. Én 3x fulladtam le és 6 hibapontal (10-et lehet maximum szerezni) átengedtek.
2017. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem csalás. Nem szabad lefulladni. Nem az számít hogy hány éve vezetsz. 1 éve vezetek, több tízezer km van mögöttem, utoljára hónapokkal ezelőtt fulladtam le.
2017. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
2-3 le fulladás engedett a vizsgán :D ezt mindenki tudja hogy az egesz jogosítvány egy csalás pénz termelés az államnak :D
2017. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy csak ezért buktál meg. Kivéve, ha olyan vizsgabiztost fogtál ki, aki direkt erre ideges.

Nálunk elmondta az oktató, hogy melyik biztosnál, mire kell különösen figyelni, mi az, amire nagyon érzékeny.

2017. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én napi szinten vezetek 2 éve és még ma is lefulladtam, soha nem tudom, hogy miért, de én ilyen vagyok. Adott szituba pl. parkolásnál max. 3-szor lehet lefulladni, amikor vizsgáztak kétszer fulladtam le és szolt a vizsgabiztos, hogy egyebe egyszerűbb lenne mint kettesbe.
2017. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

én húsz éve egyszer sem fulladtam le. akkor átmentem a vizsgán, és vettem egy automatát. azóta csak azzal járok, soha nem fullad le.


amúgy nem csalás, más is közrejátszott. Ha kívülről látnád magad, akkor lehet, hogy nem reklamálnál.


Menj át automatára vizsgázni.

2017. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Lefulladásért nem buktatnak.
2017. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Csalás meg nagynéni...

Ez még a régi rutinvizsgán is bukta volt.

Járműkezelés elégtelen.

2017. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Vajon hogy mehet a többi dolog ha még egy ilyen alap dolog sem sikerül hogy nem fullasztod le az autot......
2017. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jogos a bukta. Nem vagy képes kezelni a járművet, a pedálokat. Vissza kell még menni gyakorolni és ha már egyszer sem fulladsz le a gyakorló órákon ,akkor mehet a vizsga.
2017. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!