Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a velemenyetek arrol ha...

Mi a velemenyetek arrol ha 500 km-t kellene oktober masodik feleben autopalyan megtennetek ejszaka es veletlenül nagy köd ereszkedne le?

Figyelt kérdés

Oktober masodik feleben kellene ennyit mennem autopalyan ejszaka, relataive kezdö vezetö vagyok, vagy legalabbis ejszaka ködben autopalyan 500 km-t meg soha nem vezettem.

Apam szerint meg fogok tebolyodni mire ezt vegignyomnam ilyen körülmenyek között.

Mit gondoltok?



2017. szept. 7. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az nem baj hacsak egy darab van hátul még talán jobb is

Azonban akkora baromságot írni hogy az elsővel sötétben ködben nem látsz jobban hatalmas baromság... Hát bszki az a rendeltetése hogy jobban megvilágítsa az utat komolyan bszarok a röhögéstől és tanácsot ad... Azt a szép fehérséget a távolsági fényszóró ragyogja be hagyjuk is.

Milyen autóról van szó?

2017. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az mond ilyeneket, aki nem vezetett még ködben.
2017. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg az, aki nem sír az első ködlámpáért, hanem megoldja anélkül. Tudom, hogy nagy divat a ködfényszóró és ha már van, akkor lehetőleg tiszta időben is használni kell, de anélkül is tökéletesen lehet ködben vezetni. Ráadásul a kérdező pontosan arra vár megerősítést, hogy ködfényszóró nélkül elindulhat-e és erre egyértelmű igen a válasz.
2017. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sőt, biztonsági öv nélkül is lehet vezetni. Meg 100+ lóerős motorok nélkül. Elég lenne 40 lóerő is. Tempomat sem kell. Sőt, index nélkül is lehet vezetni.
2017. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez mind igaz. DE: biztonsági öv nélkül nem érdemes, megbüntetnek, kirepülsz, meghalsz. Index nélkül pedig egyszerűen tahóság.
2017. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

2000-es evjaratu regi, 75 loerös Honda Civic-röl van szo.

Maga az auto mar nem egy nagy szam, de a regi Honda motor meg mindig nagyon kemenyen nyomja az ipart:)

2017. szept. 10. 20:34
 17/19 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest hogy 75 loerös ugy megy mint a raketa:)
2017. szept. 10. 20:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, 500 km nem nagy szám. Biztos nem lesz köd végig. Ha lesz, mész ködlámpával. Ha éjjel van köd, érdemes rápróbálni a fényszóróval, egy adott köd sűrűségig javítja a látást, viszont egy határon túl már többet árt mint használ, csak egy fehér falat látsz. Nincs mese, akkor lassabban kell menni.


Egyszer kell elkezdeni. Én kamionos vagyok, heti 3 - 4000 km - t vezetek, azt hiszed érdekel bárkit milyen időjárási körülmények között? Volt olyan tél, hogy bemondta a rádió, hogy csak az üljön kocsiba, akinek nagyon muszáj. 13000 - et mentem abban a hónapban, ráadásul abban az időben skandináv pályát jártam.

2017. szept. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

lol, holnap indulunk németbe egy 99-es civiccel, ha tudnám, hogy a párom nem gyakorizik, azt hinném Te vagy az :D

sok sikert, ne parázz :)

2017. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!