Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek sem ajánlotta az...

Nektek sem ajánlotta az oktató sikeres forgalmi vizsga után az egyedül vezetést az elején?

Figyelt kérdés
A vizsga után meg is értem.Na de találkoztam vele fél év múlva.Nem tudja hogy vezetek,de nem örült neki hogy egyedül is közlekedek(persze nem egy nagy városban,oda félek menni,de szerinte az így jól van egyenlőre)Ez mennyire gyakori,mert ez csak elveszi az önbizalmamat és felidegesített utólag.Negatív,velem nagyon,nem akarom többé látni sem ezt az embert.

2017. dec. 13. 10:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Ember, fél éves jogsival nem mersz bemenni egy nagyobb városba?


Amúgy nekem sem ajánlotta az elején hogy egyedül vezessek. Ennek ellenére 1 hónapos jogsival egyedül Pest belvárosát már többször megjártam és szerintem olyan rutinom alakult ki ami nem sok sofőrnek van. Vagyis ezt én így érzem. Már semmit sem hibázok, nagyon érzem a szekeret. :)


Ne vegye el ez az önbizalmadat, lehet hogy jobb sofőr leszel mint ő. De azért városi forgalomban kéne megtanulnod vezetni. Az nem normális hogy fél éves jogsival nem mersz városba bemenni.

2017. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Én féléves jogsival már Németországba mentem egyedül, és döngettem az autobahnon :/ 1 hónapig vezettem mindenhova én, hogy apám vagy anyám mellettem ült, utána engedtek utamra.
2017. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Autópályán nem is nehéz vezetni :D

Nyomni kell a gázt mint állat :D


de mondjuk irigyellek, azt én is kipróbálnám szívesen milyen 200 felett az élet :)

2017. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
tőletek rosszul vagyok!Az oktató vette el az önbizalmamat,amit nem győzök visszaszerezni!Mert neki csak az "ember" aki úgy született hogy már az apjában is vezetett!Engem szerintem hülyének tartott,bár letagadta amikor rákérdeztem.!Hóvarjú köszönöm hogy megértesz.
2017. dec. 18. 08:36
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha ilyen kis szerencsétlenke vagy (ne haragudj) akkor inkább ne is vezess...


Nekem is mondták ugyanezeket, sőt még a vizsgabiztos is, de nem érdekelt.

Már azt vártam hogy egyedül vezethessek végre és száguldozzak.


Ha majd bemersz menni a városba, és valaki rád dudál mert valamit elrontottál megint nem mész fél évig városba?


Nem tudom hol laksz, de remélem szerencséd van és sűrűn járnak buszok.

2017. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Neharagudj de ilyen viselkedés mellett nem csak hülyének de gyerekesnek is tartalak. Remélem soha nem találkozunk az utakon.
2017. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Engem szerintem hülyének tartott,bár letagadta amikor rákérdeztem.!"


Mégse vagy te olyan hülye, mikre rájössz, csak kamillázok. Már kezdtem azt hinni hogy nem véletlenül tartott hülyének az oktató, de már biztos: Az oktató volt a hülye!

2017. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy megjött a jogsim, már ültem is be a saját autómba, és mentem még abban a hónapban 5000 km-t egyedül, amit támogatott is az oktatóm. A második héten már 300 kmt levezettem autópályán plusz Peste belvárosában, szintén egyedül. Mondjuk nekem volt is ehhez érzékem mindig is.
2018. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!