Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szapulja mindenki a...

Miért szapulja mindenki a kamionosokat?

Figyelt kérdés

Mindenhol ez folyik... a kamionos szabalytalankodik, a kamionos akad el a hóba, a kamionos lassú, mert betartja a sebességet, ha nem tartja be akkor ostoba kamionos veszélyeztet......

Stb stb....

Ugy gondolom egy kamionosnak sokkal de több szabálytalankodó autóst kell elviselni 1 nap mint fordítva...

(Nem vagyok kamionos)



2018. febr. 25. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én sem sokszor hallok ilyesmit, pedig már kb 22 éve van jogsim, és sokat vezetek
2018. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem hallotok? Hol éltek ti? Olvastok hireket, alatta a kommenteket? Lehet nem az a baj......

10-ből 9 fikázó komment a maradék 1 meg azt varja mikor büntetik meg őket ugy hogy a család is rámenjen.....

Köszi a válaszokat....

2018. febr. 26. 08:06
 13/19 anonim ***** válasza:
1-2 barom kamionossal már találkoztam az M1-esen, de amúgy különös gondom nincs velük. A buszsöfőrök sokkal rosszabbak, azt hiszik ők az atyaúristenek, bármikor bevágnak eléd vagy kihajtanak eléd, viszont ha nekik kell forgalmi okokból lassítani akkor rögtön dudálnak, villogtatnak.
2018. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12: A hírek alatti kommentelők általában vagy trollok vagy fotelhuszárok. Biztos vagyok benne, hogy a való életben a 99%-uknak nincs is problémája a kamionosoknak, csak ugye jól esik név nélkül gyűlölködni. Ha kamion helyett egy traktorról szólna a hír, akkor éppen őket kiáltanák ki a világ legrosszabb bandájának.
2018. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*a kamionosokkal
2018. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem tudom mik a konkretumok, de megertem amikor az autosok szidjak, de csak mert tudatlanok es nem vagjak a kamionozast. Gyakori dolog a "Mi a fsznak eloz ha utana 5 percig tart megelozni mert +5kmel megy"... Vagy amikor elozni akar a kamion de sok a kocsi es kivagodik egyszer csak. Az meg azert van mert egy forgalmas szakaszon sosincs hogy ne jonne kocsi es meg sok mas
2018. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
10%
4.válaszolonak. Az a semmire kellő , aki 35 évesen az anyjánál lakik. És a szülei tartják el . A kamionosokkkal meg nincs semmi baj. Jo vezetést kérdző :)
2018. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Mert nem használnak téligumit és ezáltal ekkora autót nehezen lehet az úton tartani
2018. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

Igen, van egy ilyen megközelítés, nagyon sokan vagyunk, eléggé felhígult a szakma és sok az "ekefejű" kolléga, ez az igazság. Hatalmas a forgalom, a fuvarozás nagyon fontos tényező a gazdaságban, percre (nem szófordulat, gyakran szó szerint percre) ki vagyunk számolva, kevés parkoló, magas büntetések, szigorú szabályok, rohan, ideges mindenki - és akkor még nem beszéltünk a teljes mértékben alkalmatlan marha politikusok által kitalált, betarthatatlan és felesleges szabályokról.


Amellett mi nem turisták vagyunk, nekünk menni kell, akármilyen szar idő van, ha bemondja a rádió, hogy aki teheti ne kelljen útra autóval, mert annyira havazik, és te kapsz egy norvég fuvart, akkor mész Norvégiába, a kutyát nem érdekli hogyan oldod meg.


Abba ne menjünk bele ki kit veszélyeztet, mert akkor nagyon hosszan kéne írnom, mi mindent látok napi szinten Európa útjain. Már idén, 2018 - ban, 20 ezer km felett vezettem.

2018. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!