Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek, ha belém jöttek?

Mit tegyek, ha belém jöttek?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy a Vágány utca/Dózsa György útnál kanyarodtam az állatkert felé, úgyhogy nekem volt zöld, de az aluljáró felöl jött egy autó 100-zal, akinek piros volt és belém jött a bal hátsó kerekemnek pontosan. Én elég durván neki csapodtam a bal B oszlopnak és elég csúnya most a vállam és baromira fáj is. A sofőr elismerte, hogy ő volt a hibás és az adatait meg is adta, azonban nem volt nála a jogosítványa. Nem hívtam rendőrt, de a kocsi olyan rossz állapotban van hogy autómentőnek kellett elvinnie. Ezek alapján szerintetek mit kéne tennem még?

2018. márc. 16. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nála a jogosítványa? Barátom, ott helyben rendőrt kellett volna hívni! Nem kis összegben fogadnék rá, hogy a megadott adatai egyikén sem fogod tudni elérni, mert mind fake.
2018. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyi sérülés esetén kötelező rendőrt hívni.

Ezt jól elcseszted.

2018. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Betetlapot adott? Iratait láttad?
2018. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Öcskös, erre rákeféltél.


Személyi sérüléssel járó balesetnél kötelező rendőrt hívni. Miért nem akartál? Vaj van a füled mögött? Tán neked sincs jogsid, vagy az autóddal van gond?


Lol.


Hogy mit kéne még tenned? Húzni egy ÍJ-kártyát és leírni százszor, hogy "Baleset esetén rendőrt hívunk, vétkes félnek azt sem hisszük el, ha jó napot kíván."

2018. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt bizony azonnal az 112-őt kellett volna hívni, hiszen te is megsérültél, még mentő is kellett volna, ilyenkor pedig alap, hogy jönnek a rendőrök is.
2018. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Nincs itt semmi nagy baj ,egyelőre. Szépen bejelented a kárt a másik fél biztosítójánál rendszám név történések alapján ,és ennyi. Természetesen a biztosító az ügyfelét is meginterjuvolja,és ha ő elismeri a dolgot nem lesz gond. Ha nem ismeri el,hanem ottsevótam szöveggel jön,akkor jönnek a gondok,de mivel egész biztos hogy alaposan összetört a kocsija egy rendőrségi megkeresésénél ez látszani fog akkor is ha gyorsban megcsináltatta. Csak ez már lehet ,sőt biztos polgári per lesz.
2018. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mindenekelőtt menj orvoshoz és ellátás után vetess fel látleletet is. Ezt követően mielőbb probálj meggyőződni arról, hogy a vétkes fél adatai kellően pontosak-e és a rendőrségen is tegyél feljelentést, hogy bekérhetőek legyenek az esetleges kamerafelvételek.
2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!