Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi van akkor ha a biztosítás...

Gergely8922 kérdése:

Mi van akkor ha a biztosítás apum nevén van de én ültem a kocsiban amikor hátulról belém jöttek? Fizet így is a biztosító?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a hajtásid, nem probléma.
2016. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, fizet de apád bónusza visszaesik két fokozatot.
2016. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hülyeséget írtam! Beléd mentek, szóval a bónusz marad. Simán megkapjátok a biztosítási összeget.
2016. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az autónak van biztosítása, nem a sofőrnek.


A céges kocsinkat minden nap más vezeti, a biztosítás a cég nevén van, akkor erre soha nem fizetnének?

2016. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Na álljon már meg a gyászmenet! sokan el sem olvassák, vagy nem jut el az agyukig a lényeg.

Ha hátulról mentek beléd, akkor apád biztosításának mi köze az egészhez? A hátulról érkező a hibás ilyen esetekben, ugyanis nem tartotta be a követési távolságot és azért rongyolt beléd. Ennyire egyszerű a kérdés

2016. nov. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is elgondolkodtam, mert nem értettem, miért ne fizetne a biztosító a más hibája miatt, és eggyel tovább gondolkodtam, mint te.

Arra jutottam, hogy CASCO biztosításról van szó, és valami miatt a kérdező volt hibás. Ugye, nincs sehol írva, hogy KGFB lenne, ezt csak te feltételezed.

Mondjuk, nem ráfutásról van szó, hanem nem adta meg az elsőbbséget, kifordult a védett útra, aztán az ott érkező autó belerongyolt a kocsi farába.


Éppenséggel, leragadtam annál a feltételezésnél, hogy értelmes a kérdés. Így újra átgondolva, nincs kizárva, hogy mégis neked van igazad.

2016. nov. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A korrekt válaszhoz valóban jó lenne kicsit többet tudni a baleset részletiről.
2016. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!